Pfffffff uitgerekend nu. . . heeft mijn poes ervoor gekozen om ook gezellig mee te doen met de hormonen storm Mijn vraag is wat mag ik wel en wat mag ik niet met de kleine kittens doen als ze geboren worden i.v.m mijn eigen zwangerschap? Want heb begrepen dat kleine poesjes zeker die bacterie met zich meedragen
Mijn poes was ook zwanger en bevallen toen ik zwanger was. Ik moest haar helpen en heb toen handschoentjes uit de EHBO-koffer gepakt en aangedaan steeds
hoe ziet je poes eruit dan? haha , ik bedoel heeft ze dan grote tepels enzo en een dikke buik? en hoe gedraagd ze zich? k weet nou niet of mijnes ook zwanger is. groeten joyce.
Zou TS ze dadelijk allemaal houden dan die kittens? 8) Of staan er straks weer nog meer kittens op MP of in het asiel?
Nou nee ik ga zelf de baasjes uitzoekn hooor... geloof dat ik een beetje beoordeeld wordt terwijl ik mijn honden b.v uit het asiel haal maar goed meer wil ik er niet over kwijt want over dit soort dingen kan ik me een beetje boos maken. Goed voor de anderen ja poes heeft een dikke buik is ontsnapt toen ze krols was en eet zich helemaal suf en haar tepeltjes worden dikker en dikker!
Ik zie hier de laatste tijd zo vaak topics op deze manier eindigen sorry hoor maar ik vind het diep diep diep triest! Weet niet of die personen zich zo vervelen dat ze elke topic in iets vervelends veranderen :
meid ider geval van harte gefeliciflapstaart! lijkt me enig een kitten, maar heb zelf een grote poesin hier rond huppelen.. geef ze dalijk maar een dikke knuf van ons dan.. en voor jou * dikke knuf*
gefeliciteerd met je zwangere poes. ja oke kan enigzins wel begrijpen de zijn al genoeg kittens op MP en in het asiel. maar wat kan je er aan doen als je kat ontsnapt? ja niet veel ik ben gek op dieren maar soms zijn er wel te veel van. kortom je zal ze heus wel kwijt kunnen het is dat ik al 2 grote katten heb maar anders had ik er wel 1 gewilt veel plezier en sucses als ze geboren worden.
Gefeliciteerd met de gezinsuitbreiding, en succes met t vinden van een goed plekkie voor die kleine schatjes.
gefeliciteerd met de zwangere poes ook vooral heel veel plezier, en genieten want dat is het zeker! heb het zelf ook een keer mogen mee maken. Er zullen vast wel mensen in je omgeving zijn die een kitten voor het leven willen. Ene foto's zijn welkom hoor Hoever is ze nou zwanger?
Juist als jij je honden uit het asiel hebt, en dus weet hoeveel poezen en katten er in het asiel zitten te wachten op een baasje, zou je na moeten denken en je kat of poes laten castreren En nu kun je je aangevallen voelen, maar ook al ben jij wel goed voor je diertjes en zoek jij een baasje voor de kittens. Doordat er zoveel kittens geboren worden blijven er heeel veel katten in het asiel zitten die niet zo lief pluizig en klein meer zijn. Ik hoop echt dat je voor al je kittens een goed baasje vind, en ik hoop dat je hiervan leert en ervoor zorgt dat dit niet meer gebeurd