We willen in juni een weekje naar Frankrijk.. Iemand die een leuk plekje, appartement, hotelletje weet.. De kleine uk gaat ook mee.
Luxe kamperen in de Dordogne, Frankrijk - Le Grand Dague grote nederlandse camping op nog 900 km rijden van nl. mooi groot zwembad en vanalles te beleven. wij gaan er ook van de zomer heen!
Als TS vraagt om een appartement of hotelletje, denk ik niet dat kamperen echt een optie is Kan het mis hebben hoor, just sayin'
Ts vraagt om een leuk plekje, appartement of hotelletje. En mijn optie heeft ook appartementen en stacaravans Just sayin'
Jeumig, trek het je niet zo aan joh, ik geef toch al aan dat ik het mis kan hebben Het was ook naar niemand persoonlijk, gewoon een opmerking.
Zoek idd eerder naar een hotel of appartement.. Maar een luxe camping is ook niks mis mee! Wel een camping met ingerichte tenten of caravans ect..
De Vendee is goed te rijden voor een weekje en heeft een heerlijk klimaat! Wij zaten vlakbij pornic, superleuk daar allemaal, echt een aanrader.
Le chat , bungalow park. wij zijn er geweest toen onze zoon nog geen jaar was , echt perfect enorm genoten. Prachtige omgeving, leuk park veel voor kinderen zowel jong en oud te doen.
Misschien wel handig om aan te geven hoe ver jullie ong willen rijden? Frankrijk is namelijk nogal groot.. In Juni is het in het zuiden iig al heerlijk weer. Côte d'Azur is altijd mooi. Je kunt googelen op Châmbres d'Hôtes of Gîtes in Frankrijk. Leuker dan een hotel over het algemeen...
Niet echt... Haha, vriend wilt graag naar Frankrijk! Maar thanks voor de tips! Ga het allemaal uitpluizen.. Meer tips zijn welkom!
Wij gaan in juni naar Picardië, dat is niet zo ver rijden (ons zoontje is dan 9 maanden). Mooie omgeving en wij hebben daar dan een huisje geboekt op park le lac d'ailette, nog geen ervaring mee dus maar heb er al veel zin in