Hoi dames, Ik hoop dat iemand mij een klein beetje kan helpen. Ik ben dom geweest. De afgelopen dagen had ik elke keer last van mijn kies. Hij was erg gevoelig bij kou en warmte. Maar ik ben bang voor de tandarts dus ik dacht: dat gaat wel weer over. Maar nu merk ik dus dat het steeds erger wordt en dat het ook constant een zeurende pijn is. En als er iets kouds of warms tegenaan komt ga ik echt door de grond van de pijn. Natuurlijk is onze tandarts niet open en naar een andere tandarts zie ik al helemaal niet zitten vanwege mijn angst. Maar ik moet dus wel vannacht doorkomen. Iemand tips hoe ik de pijn een beetje kan verlichten??
Ibuprofen werkt het 'beste' bij kiespijn, vooral in combi met paracetamol. Dit kreeg ik voorgeschreven. Hopelijk is het snel morgenochtend
Ibuprofen inderdaad! Ik ben verleden week vrijdag naar de tandarts geweest om twee héle diepe gaten te laten boren en ik heb nog steeds last van napijn. Het kon wel tot 2 weken duren. Ibu is mijn grootste vriend op dit moment.
Naproxen kan overigens ook maar dat moet je maar net in huis hebben van een vorige behandeling of andere pijnklachten
Een tip van vroeger: Doe er een touwtje omheen en maak die aan de deur vast. Roep dan je man en je bent verlost van de pijn. Bloed alleen een beetje.
Haha, nou dat laat ik dan liever toch even morgen door de tandarts doen Maar helaas is het niet de achterste kies, anders had ik hem idd laten trekken
Misschien een rare tip, de telefoniste van de noodtandarts heeft mij ooit verteld om kauwgom (zonder suiker) over de aangedane kies te plakken, daarmee vorm je een soort van laagje over de kies zodat er niets bij kan. Mij heeft dat toen geholpen en ik heb nu dus standaard een pakje kauwgom in de medicijnkast liggen. Spoelen met kruidnageloplossing heb ik ook veel gedaan, of 2at kruidnagel op een watje kan ook helpen.
Bedankt voor de tips allemaal. Ik heb redelijk geslapen en kan over een half uur bij de tandarts terecht.... Gek genoeg nu even nergens last van, maargoed.... Wel met de Aleve Feminax, dus blijkbaar helpt dat erg goed.
Nou, het gaatje is dicht! Hij heeft er zelfs stiekem 2 gevuld.... Ik ben altijd zo nerveus, dus hij had het niet van tevoren gezegd en het is me zó meegevallen Gelukkig geen nare behandelingen. Waarschijnlijk had ik zo'n kiespijn omdat mijn weerstand even wat lager was, dan kan je ook kiespijn krijgen. En ik begin nu inderdaad ook verkouden te worden dus dat kan goed kloppen