Hoi meiden, Het is zo ver hoor moet morgen voor het eerst weer aan het werk Ik denk dat ik vannacht heeeeeeeel slecht slaap want ga me denk ik over van alles druk maken!! Vooral over het kolven, ben zo bang dat het niet goed op gang gaat komen op me werk. pffffffff zit er echt zo tegen op!! Wil me kleine meid niet missen en los laten is zoooooooo moeilijk!!!!
Och ja dat is ook moeilijk om weer te beginnen. Maar meestal komt het allemaal goed hoor. Gaat je meisje naar de creche of heb je andere oppas? Ik heb ook een hele tijd op het werk gekolfd, had een fijne ruimte waar niemand me kon vinden. Ik had vaak een mp3 speler mee, dan ben je even helemaal weg, misschien is dat een goeie tip om te ontspannen.
Morgen is ook mijn eerste dag weer! Op zich vind Olmert wel gezellig om mijn collega's weer te zien. Maar er is zoveel veranderd sinds ik weg ben. Ik zal iets ander werk gaan doen, we zin verhuisd naar een andere plaats, moet dus een nieuwe werkplek krijgen. En ik had graag nog wat meer één op één tijd met mij dochtertje willen hebben!! Ik mis haar nu al Dat is toch anders als je al een kleine uk hebt rondlopen. Ik hoop dat ik morgen op tijd naar huis gestuurd wordt hahah. Succes en veel plezier hopelijk!!
Lastig en vermoeiend zeg. Maar was ook wel weer leuk om me collega's en vaste klanten weer te zien. Maar merk wel dat het best zwaar is 4 dagen werken vooral met bv geven pfffffff zwaar