Ten eerste zoals vele bekend lopen de avonden niet super met Roos wat me heel erg op breekt. De nachten die Daan nog niet doorslaapt ivm altijd oorontseking. Nu is Daan afgelopen Donderdag geholpen aan zijn amandelen voor de 2e maal en nieuwe buisjes. Alles ging helemaal super hij knapte goed op totdat hij vanacht koorts kreeg en weer erg jengelig was. Ik nog denken het zal de griep wel wezen weinig weerstand enz. Nu lach hij om 7 uur op bed omdat hij nog snel moe is van de narcose. Na 10 min hoor ik Daan heel erg raar over de babyfoon piepen en snakken naar lucht zo hoorde het aan. Ikke naar boven gerend ja hoor een kind wat aan zijn keel zit en heel zielig mama zegt. Hij kookte zowat effe tempen ja hoor 40 graden en piepen en als klap op de vuurpijl loopt er weer bloed uit zijn oren. Ik na de HAP gebeld alles verteld zegt ze komt u maar gelijk uhhh ja sorry er ligt hier een kind op bed en niemand die daar even op kan passen zo 123 ze begreep het en al binnen 30 min staat de HAP op de stoep (wat wel een applaus waard is). Wat blijkt Daan is geholpen aan zijn keel zodat er geen keelontsekingen meer zullen komen aan zijn oren zodat die ellende ook voorbij is en nu meneertje heeft 2 ontstoken oren en in 1 oor konden ze het buisje niet zien zitten en een keel ontseking. Nou ik heb staan brullen bij die mannen . Maar gelukkig begrepen ze het ze hebben antibiotica voor vandavond en vanacht hier gelaten en daan een prikje gegeven voor de koorts en pijn. Er is al contact gelegd door hen met de KNO en morgen moeten we ons om 8 uur melden. Houd het dan nooit op. Sorry voor het lange verhaal maar moest het even kwijt op deze momenten zou ik het liefst willen dat me vriend een 9 tot 5 baan had maar helaas.
aaah wat sneu voor dat mannetje. Ik kan me voorstellen dat het allemaal even teveel is. schrijf het maar van je af en beterschap voor je kindjes toegewenst.
Meid! Complimenten dat je zo goed gehandeld hebt! Beterschap! Het is geen lang verhaal geworden, het is normaal dat je je hart luchten wil! Succes met je zoontje, het lijkt me verschrikkelijk om hem zo te zien...
Oh Fleur, wat verdrietig voor jullie! Ik kan me ook voorstellen dat je het helemaal gehad hebt! Je wilt er dan niet alleen voor staan... En dan ook nog je mannetje zo moeten zien, wat een rotavond! sterkte meid en veel beterschap voor Daan! Amber
jeetje wat vreselijk erg voor je mannetje! Ik hoop dat ze snel weten hoe ze hem het beste kunnen helpen! sterkte en beterschap!
Ach arme manneke Heel veel sterkte met alles. En doe zelf n paar stapjes terug nu hoor. Dat huishouden etc is even niet zo belangrijk. Slapen wanneer je kan deste meer! Beterschap voor je zoontje.
pfoe, heftig hoor, kan me voorstellen dat je er ff doorheen zit. ontzettend veel sterkte en beterschap voor je mannetje.
Lieve Fleur, Wat een gedoe toch meid! Ik heb met echt met je te doen hoor... Het is toch verdorie ook niet niks allemaal. Een ziek mannetje, een kleine baby en weer zwanger... Hoeveel kan een mens hebben denk je dan wel eens hé? Verder sluit ik me bij Wilma aan. Ik meens eens eerder gelezen te hebben dat je nogal graag met de poetsdoek mag rondzwiepen, maar laat die nu maar lekker in de keuken liggen hoor! Als de kindjes op bed liggen, zelf ook even lekker een tukkie doen! Je kunt je rust nu goed gebruiken meid! Beterschap voor je kleine mannetje, en hopelijk is snel alles weer lekker rustig!
Agos, het zit je ook niet mee he.... Ik wens je heel veel sterkte, en beterschap voor je mannetje. Dikke knuffel voor jullie allemaal!
De rust is heier weer aardig wedergekeerd. Ik heb aardig veel kunnen en mogen slapen me zusje is een nachtje geweest en me ventje heeft een nacht opgelopen. Daan knapt weer lekker op. Roos hebben we al sinds een donderdag al vanaf begin van de middag ingebakerd en het gaat goed heb van me moeder een moeie inbakerzak gekregen en ze huilt nog maar zeer weinig