We dachten ontzettende geluksvogels te zijn, ik werd in de 1e ronde al zwanger! We hebben het nieuws aan onze ouders en broers en zussen verteld en ik heb het zelfs al op mijn werk overlegd (ivm mijn werkzaamheden tussen de dieren). Helaas mocht het nog geen 6 weken duren Maandagavond had ik licht roze afscheiding bij afvegen. Dinsdag verspreid over de dag steeds een beetje bloed. En vandaag is het echte bloeden begonnen. Nu ook buikpijn en heel veel verdriet. En dan zit ik op mn f*cking werk! Ik moest dit even van me afschrijven..
Pff ik was ook 1e ronde zwanger. Helaas bleek na 11,5 week ook een mk te hebben met 6 weken gestopt met groeien.. Vreselijk. Sterkte
He zonnetje wat erg! Ik ben zo verdrietig nu Maandag heb ik een echo gepland staan dus dan kunnen we zien of t schoon is en even wat vragen stellen. Ik ga richting huis nu want ik kan nu toch niet werken..