Starten met brood

Discussie in 'Voeding' gestart door Linda, 8 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Linda

    Linda VIP lid

    24 sep 2006
    7.819
    0
    36
    Gelderland
    Een vraag, de vierde fles blijkt nu echt te veel, Timo ging steeds spugen dus vandaag eraf gehaald. Ging goed ze eten weer met trek. Nu willen we wel brood gaan geven, hoe zijn jullie gestart? Een korstje vind ik zo'n geklooi.
     
  2. Maddie

    Maddie Fanatiek lid

    15 sep 2009
    1.391
    184
    63
    Het hoge Noorden.
    Ik heb eerst een broodje zachtgemaakt met een klein beetje opvolgmelk, en besmeerd met boter, of boter en smeerkaas.
    Dan kon hij het beter op kauwen. Maar dit wou hij al snel niet mer hebben, en toen heb ik gewoon brood gegeven, met hagelslag/pasta/smeerkaas/appelstroop/leverpastei enzovoorts, een korstje geef ik hem meestal zo in het handje, heerlijk vind hij het om dat op te snoepen..
     
  3. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    13 jan 2009
    7.067
    0
    0
    Brood met boter gesmeerd, en telkens stukjes eraf "getrokken". Ik vind snijden zo'n vreselijk gedoe. Dus doe het met mijn handen. Veel makkelijker.
    Korstjes krijgt ze ook. Deel in haar handjes, en kleine stukjes die ik afbreek en in haar mond stop. Zo eten we samen een boterham.

    Ze krijgt nu een week brood, maar ik doe de boterkant wel naar beneden leggen. Heb gemerkt dat het anders nog wel eens aan haar gehemelte wil plakken, waardoor het lijkt alsof haar mond leeg is, en ze er een broodbal van gaat maken. Tja, dat word kokken, want ze krijgt dit natuurlijk niet doorgeslikt.:D

    Nog geen beleg opgedaan. Alleen boter.
     
  4. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    29 nov 2007
    11.895
    42
    48
    gewoon een boterham van een dag oud gepakt. Er een dun laagje boter op gesmeerd. En in blokjes van 1 bij 1 cm gedaan. En die gevoerd. Ik geloof dat hij na een paar happen zelf verder ging met pakken, en at zo een halve boterham op.
    Op dag 2 zo'n beetje een hele, grotendeels zelf gepakt ;)
     
  5. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    13 jan 2009
    7.067
    0
    0
    Dit doe ik ook. Zodra het brood vers is, heeft ze moeite om het weg te krijgen. Hoe ouder hoe beter het gaat.
     
  6. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    14 jul 2009
    13.173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    oh, dat van de dag oude brood is wel een handige tip die ik ga onthouden! :)
     
  7. Linda

    Linda VIP lid

    24 sep 2006
    7.819
    0
    36
    Gelderland
    thnx doe ik er wat boter op en misschien wat melk erbij!
     
  8. red88

    red88 VIP lid

    3 dec 2008
    13.137
    0
    0
    Hier begonnen met korstjes vanaf 6 maanden en vanaf 7 maanden in kleine blokjes die ze zelf pakt of met een vorkje eet. Alleen een beetje boter erop. Geen problemen mee verder, alleen als het brood te vers is en zacht vindt ze het wat lastiger.
     
  9. taliaa

    taliaa VIP lid

    2 mrt 2007
    16.045
    2.182
    113
    Brabant
    door de fruithap of met zonnatura jam vond ze ook smakelijk, bedenk ik me net...
     
  10. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    gewoon een bruine boterham (niet super vers) in stukjes gesneden met korst en voor z'n neus neer gezet. Ging gelijk goed. Grote pret! Smeerde een beetje boter maar niet altijd.
     
  11. Linda

    Linda VIP lid

    24 sep 2006
    7.819
    0
    36
    Gelderland
    het ging goed vandaag, op het laatst kregen ze het wat lastig weg toen wat melk op gedruppelt, beide een halve zonder krost want dat lukte niet echt, ook eerste soepstengel gehad, wat worden ze groot!
     
  12. Nelizz

    Nelizz Actief lid

    7 feb 2009
    325
    0
    0
    hadden die van jullie al tandjes toen ze begonnen? Die van mij heeft ze nog niet, dus het is maar een beetje slobberen en dan weggooien. soepstengel gaat wel steeds beter, alleen breekt het te snel af en ligt het ergens tussen zn stoel..
     
  13. Linda

    Linda VIP lid

    24 sep 2006
    7.819
    0
    36
    Gelderland
    hier hetzelfde hoor, stelt nog niet veel voor
     
  14. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    13 jan 2009
    7.067
    0
    0
    Alleen 2 ondertandjes. Ze eet rustig een boterham met korsten op. Korstjes gaat iets lastiger, maar ze kauwt er rustig op los, en krijgt het ook weg.

    Soepstengel bijt ze echt stukjes af, kauwt en slikt het dan door. hetzelfde als met crackotjes van Lu. Ze bijt, kauwt en slikt het dan door.
     
  15. Johannal

    Johannal Fanatiek lid

    28 jan 2009
    3.119
    0
    0
    Seph is nog steeds niet zo'n geïnteresseerde eter. Hij eet nu sinds drie dagen brood (zoals hiervoor al beschreven) maar ik moet het hem wel geven hoor anders gaat hij erop slaan, mee gooien, bord omkieperen ed...Als ik het geef gaat het goed. Vandaag 10 stukjes op.
     

Deel Deze Pagina