hierover zal vast al wel een topic zijn maar kon hem zo snel niet vinden. ik ben benieuwd wanneer je eigenlijk merkt wanneer je zwanger bent. ikzelf heb afgelopen 3 weken vaak sex gehad en ben mijn pil vergeten in de eerste en tweede week van mijn pilstrip. nu denk ik dat ik zwanger ben maar ik kan 31 oktober pas een test doen. mijn tepels zijn erg gevoelig, heb moeite met mijn ontlasting en ben savonds ooit misselijk. ook heb ik het gevoel dat mijn onderbuik net boven de vagina opgezet is. kan iemand mij hiermee helpen? kan het zijn dat ik zwanger en zijn de punten die ik hierboven noem ''kwaaltjes'' van zwangerschap? en wanneer merk je aan je lichaam dat je zwanger bent/kunt zijn? bedankt,
Het kunnen inderdaad kwaaltjes zijn. Nog heel even geduld helaas tot je kan testen. (Soms kan je al iets voor je geplande ongesteldheid testen). Succes!
ik wist het direct ik ga een gevoel en na vier dagen voelde ik de innesteling. vijf dagen voordat ik ongesteld zou moeten worden heb ik een test gedaan van testjezelf en daarop was al een klein streepje te zien.... het kan dus erg snel gaaan.
Ik ging pas een week of anderhalf na de positieve test iets voelen (misselijk, dat ook gezellig de rest van de zwangerschap gebleven ).
vlagen van moeheid...soort lege maag gevoel... zachte grotere borsten, vlagen van misselijkheid. ik voelde het gewoon...
Ik had kleine menstruatiekrampjes terwijl ik niet ongesteld hoefde te worden, dit vond ik heel verdacht. Ik was moe en lusteloos en had helemaal geen "trek" terwijl ik dat normaal wel altijd heb maar die menstruatiekrampjes gaven wel de doorslag om eens te gaan testen Succes!
Ik heb eigenlijk de eerste paar weken niets gemerkt. Pas rond 6 weken is de misselijkheid begonnen en gevoelige borsten had ik altijd al na mijn eisprong, dus dat vond ik niet vreemd.
Bij deze zwangerschap merkte ik het heel duidelijk al een paar dagen na de bevruchting...ik wist het gewoon. Buikpijn, ik was mezelf niet, geen honger, het voelde 'anders'.
Dat kan bij iedereen anders zijn en soms merk je nog helemaal niets en komt dat pas later. Ik had ineens geen zin in koffie meer (ben een enorme koffiejunk), toen wist ik genoeg Dat was trouwens mijn enige voor-NOD kwaaltje elke keer.
Hier niks, behalve niet ongi worden dan.. Maar die kwaaltjes kun je ook krijgen, omdat je te weinig hormonen van de pil hebt binnen gekregen deze maand. Dus dat je normale cyclus het ook nogeens probeert.. Succes!
Hoi, Had enorme pijnlijke borsten en dat had ik nog nooit gehad; ook niet tijdens menstruatie. Verder gewoon "het gevoel" dat het raak was. Ook al vroeg kunnen testen.
Hoi, Ik had gelijk een andere smaak. Bij de vorige zwangerschap lustte ik ineens geen vlees meer... (Jammer hoor, als je op je eigen bruiloft het eten niet meer smaakt) Nu voelde ik het gewoon, tja hoe moet je dat uitleggen. Geen kwaaltjes ofzo.
Toch denk ik dat je moet oppassen met syptomen/zwangerschapskwalen te voelen. Deze kunnen ook veelal voorkomen voor een menstruatie. Ook kan het zijn dat je het zo graag wilt, zwanger zijn, dat je daardoor vanalles kan voelen. Daarintegen wist ik idd dat ik zwanger was nog voordat ik teste (naast het feit dat ik de innesteling in beide gevallen gevoeld heb) had ik een hele sterke intuitie. Soms, als moeder/vrouw weet je het gewoon ook al kan je het niet beschrijven. Maar ook dit geldt niet altijd voor iedereen.