Hey dames, Nu ook ik, ben zwanger van de tweede. Gelukt in ronde 6. Heb gister de termijn echo gehad en ben 3 dagen terug gezet. Verder alles in orde. Spannend allemaal weer ondanks dat het voor de tweede keer is. Maar het is ook al wel weer een tijdje terug.
Gefeliciteerd! Ook wel leuk, een wat groter leeftijdsverschil, dan maakt de oudste het allemaal heel bewust mee.
Ja, dat is ook zo. Hiervoor woonde we in een flatjes met 2 slaapkamers. Heel klein, voor ons dus geen optie voor een 2e. Nu wonen we sinds februari in een tussenwoning. Allemaal wat ruimer en een kamertje extra. Daarbij sowieso lang getwijfeld. Wordt toch drukker, kan ik dat aan? Etc.
Ja klopt, en ik lig nu al 3 volle dagen in het ziekenhuis voor een inleiding maar het wil totaal nog niet vlotten.
Oh, dat is balen idd. Zkh is al zo een gezellig uitje. Hopelijk wil het vlotten en heb je snel een heerlijk wonder in je armen.