We gebruiken condooms en controleren deze, dus zwanger kan ik niet zijn. (ff met de deur in huis vallen) Nu heb ik al weken echt pijnlijke borsten. Afgelopen woensdag moest ik ongesteld worden en dinsdag kwam al wat oud bloed. Omdat het niet lekker doorzette en ik die pijnlijke borsten had, heb ik woe getest: negatief (zoals te verwachten). Woe avond werd ik wel goed ongesteld en vrijdag werd het alweer oud bloed en heb ik geen tampon meer kunnen vullen. Vanaf gisteravond (vrijdag avond) heb ik geen druppel meer verloren. Dus erg korte cyclus denk ik. Ik ben nu 3 mndn gestopt met borstvoeding geven. Tijdens het borstvoedingsjaar ben ik elke maand gewoon ongesteld geweest (vanaf 6 wkn ong.) met een regelmatige cyclus. Heb jij n idee wat er an de hand is, of waar ik verder kan vragen? Ik heb al 2x een topic geopend op het borstvoedingsforum. Ik heb weinig zin in een loop naar de ha (heb weinig vertrouwen in de meeste artsen) en al helemaal niet als ik te horen krijg: je moet t nog maar n maand of 6 aanzien (9 mndn ontzwangeren na het stoppen van bv???). Wat ik er misschien bij moet vermelden, is dat het doortrekt naar mn armen.(spierpijn gevoel) Ik heb vrij grote borsten (75 G) en die beginnen zeg maar onder mn armen. Toen ik zwanger was van Giulian heb ik deze pijn ook gehad, ik herken het. Vandaar dat ik er n test tegen aan gegooid heb. groetjes!
hoi Minni, als je altijd condooms gebruikt en je test is negatief dan kun je niet zwanger zijn. Je cyclus kan wel anders zijn tijdens borstvoeding en inderdaad, ontzwangeren duurt 9 maanden. Wat de pijn in je borsten dan wel is weet ik niet. Ik verwijs je toch naar de huisarts (als je het tenminste niet zelf nog even aan wilt zien). Misschien kan hij/zijn nog iets anders bedenken. Mirjam
Ik geloof ook niet zo in een zwangerschap. Ik heb nu al 4 zwangerschappen meegemaakt en al die keren wist ik het gewoon,ondanks ik pas heel laat positieve uitslagen heb van de tests. Deze keer voel ik me niet zwanger, ondanks mn kwalen. Ik zal het nog even aanzien en voor de zekerheid aan het eind van de week nog es een test tegenaangooien. Daarna misschien toch n afspraak met de huisarts maken... Dankjewel iig!