Kindje ingedaald.. Kans om eerder te bevallen ??

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Neeltje1986, 11 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Neeltje1986

    Neeltje1986 Fanatiek lid

    29 aug 2009
    3.313
    1
    0
    Onze boef! :)
    Eindhoven
    Hoi meiden..

    Woensdag avond voelde mijn buik anders aan dan anders.. Donderdag had ik zo'n gigantische pijn dat ik toch maar de vk heb gebelt.. Aan mijn omschrijving maakte zij op dat het indalingspijn is, omdat deze pijn constant is.

    Vrijdag was deze pijn nog steeds aanwezig, vandaag gelukig iets minder maar lopen is geen pretje meer.. Soms straalt de pijn uit naar m'n rug.
    Nu is ook duidelijk te zien dat mijn buik 'gezakt' is.

    Maar nu is mijn vraag: heb ik nu kans dat het kindje eerder komt, of is dit normaal en kan ik hier gerust nog een paar weken mee rond lopen?

    We maken ons een beetje ongerust, aangezien ik een aantal weken geleden in het ziekenhuis heb gelegen en de gyn. op de nacontrole zei; kijk uit, want je kindje ligt er klaar voor. Het minste kan er nu voor zorgen dat je bevalling op gang komt.

    Alvast bedankt voor jullie antwoorden...
     
  2. schaapje84

    schaapje84 Fanatiek lid

    22 nov 2008
    1.309
    0
    0
    Lisa daalde in bij mij met 32 weken, de vlos zei dat dit niets heeft te maken met eerder bevallen, ze is geboren met 39.2 w.

    Je kunt er volgens mij echt helemaal niets van zeggen
     
  3. Done

    Done Fanatiek lid

    5 jan 2009
    2.634
    0
    0
    Huismoeder
    Indalen wil niets zeggen.
    MIjn zoon was met 31 weken ingedaalt en met 33 weken weer niet tot aan de bevalling zelfs niet(37,5 week)!
    Toen mijn vliezen braken moest ik daarom ook plat liggen
     
  4. smartie1980

    smartie1980 Niet meer actief

    Voor zo ver ik begrepen heb, heeft het indalen er niks mee te maken. Je kindje is dan wel klaar om te komen, ligt al goed, e.d. maar gaat waarschijnlijk nog lekker in je buikje groeien.
    En qua termijn is dit neit heel vroeg hoor.

    Je kan al gaan indalen vanaf week 30.
    Meestal tussen week 32 en 36.
    De vk hoopt altijd dat je met 36 bent ingedaald, anders gaan ze langzaamaan kijken of er een reden voor is.
    Tenminste, zo werd mij verteld op de cursus 'samen bevallen'.
     
  5. Hibatullah

    Hibatullah Actief lid

    21 dec 2008
    117
    0
    0
    Laborantje
    Bij mijn eerste dochter was ze al ingedaald bij 36 weken maar ze is pas (nog met pijn en moeite) gekomen met 41+4 dagen. dus dat wil niets zeggen.
     
  6. Sanjor

    Sanjor Fanatiek lid

    23 jan 2010
    4.337
    1
    0
    Almere
    bij mij is Lisa met 33 weken al ingedaald.. Ben met 41.2 bevallen.. Dus als de beeb is ingedaald hoef je echt nog niet snel te gaan bevallen hoor... Maar je bent nu wel weer een stapje verder he! Tenminste... Zo zag ik het :D
     
  7. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Eva begon met 33 weken met indalen, met 36 weken lag ze er helemaal klaar voor, met 41 weken is ze geboren :). Lisa was helemaal niet ingedaald en is geboren met 40 weken en 4 dagen (ze daalde pas goed in toen ik persweeën had).
     
  8. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Hoi,

    Vervelend dat je zo'n pijn hebt. Ik heb het ook gehad, het deed heel erg veel pijn en het zal inderdaad het indalen zijn. Echt venijnig, ik ben zelfs naar de VK gegaan in het weekend, was ook ongerust.

    Julian was met 33 weken volledig ingedaald en is geboren 40+3 en Sven is volledig ingedaald met 37 (was vanaf 33 weken ook ingedaald maar nog beweeglijk in bekken) weken geloof ik en is geboren op 40+5. Dus vroeg indalen zegt niks!
     
  9. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Neeltje wat balen dat je er zoveel last van hebt:(
    Hier voel ik enkel wat steken in mijn vagina en dat blijkt ook van het indalen te zijn.
    Maar tot nu toe gelukkig nog niet echt pijn.
     
  10. Neeltje1986

    Neeltje1986 Fanatiek lid

    29 aug 2009
    3.313
    1
    0
    Onze boef! :)
    Eindhoven
    Bedankt voor jullie reacties!
    Neemt bij ons wat zorgen weg!!

    @Ingeltje; bleef de pijn bij jou lang aanhouden??
     
  11. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Ik heb bij Eva ook veel pijn gehad bij het indalen, was met vlagen en gelukkig niet elke dag, leken wel lichte weeen. Ben er zelfs 1 keer voor ziek naar huis gegaan omdat ik niet meer op m'n bureaustoel kon zitten en me niet kon concentreren. Totdat ze helemaal ingedaald was heb ik er last van gehad (tot 37 weken).
     
  12. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Ik heb donderdags de pijn gekregen, straalde helemaal door in mijn rug. Vrijdag werd het erger, zaterdag kon ik bijna niet meer lopen van de pijn. Zaterdagavond trok het heel langzaam weg en zondag had ik nog maar een beetje last.
    Dus 3 dagen...
     
  13. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Mijn dochter is ingedaald met 28 weken zwangerschap. Ze is pas na de 40 weken geboren.

    Het heeft er niks mee te maken.
     
  14. Neeltje1986

    Neeltje1986 Fanatiek lid

    29 aug 2009
    3.313
    1
    0
    Onze boef! :)
    Eindhoven
    Super bedankt voor jullie reacties! We weten nu dat het erbij hoort en we ons geen zorgen hoeven te maken!
     
  15. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
    Op verzoek gesloten
     

Deel Deze Pagina