hey hey, ik plaats maar weer even een forum omdat ik vol verwachting op mijn NOD zit te wachten. we hebben deze maand echt alles volgens het boekje gedaan kwa klussen dus ik hoop eigenlijk dat het deze maand wel eens een keertje raak is ben afgelopen weekend weg geweest met vriendinnen en heb er totaal niet aangedacht dus ben er ook niet mee bezig geweest. bij thuiskomst valt mijn gedachten meteen weer terug natuurlijk of het wel of niet raak zou zijn deze maand. ik moet zeggen dat ik vanochtend tamelijk misselijk was en net een klein beetje duizelig dus mischien beginnen de symptomen op gang te komen vandaar dit onderwerp ook eigenlijk, zodat ik het allemaal een beetje van me af kan schrijven want mijn vriend word helemaal gek van me wat ook begrijpelijk is natuurlijk.. groetjessss
hoi! erg he?? dat wachten! ik voel ook iedere maand van alles en nog wat.. jij zit in ronde 10 zie ik, wij in de 6e en ik ben het nu al beu, dus kan me voorstellen dat jij t wachten ook wel beu begint te raken! is dit de eerste voor jullie? voor ons wel! hopen dat het snel raak mag zijn of misschien al is! ik kan 7 dec testen.. die dag zijn mijn vriend en ik 10 jaar samen, dus zou wel een kadootje zijn!
ja verschrikkelijk dat wachten iedere maand weer opnieuw. wij zijn indderdaad aan ronde 10 bezig en om nou zeggen dat ik het beu ben dat niet..tijdens de sex zijn we er niet mee bezig want ik vind dat het wel leuk moet blijven.. het gaat voor ons indd de 1e worden vind het wel allemaal heel spannend.. ik heb mijn NOD op 9 dec dus ik ben erg benieuwd. hoop dat we met de feestdagen goed nioeuws kunnen brengen aan familie 7 dec. dat zou inderdaad een leuk kadootje zijn. hoop voor je dat je positief test deze maand voel of merk je al iets?
Hoi hoi Ben ook aan het wachten op mijn NOD. Heel toevallig was ik dit weekend ook opstap met vriendinnen. Ook niet veel aan gedacht, wel werd er veel door anderen over gepraat. Sommige dames hebben al kinderen en 1 is er op dit moment zwanger. Mijn NOD is 10 dec, wij zijn dan ween weekendje weg. Weet ook nog niet of ik dan wel of geen test mee zal nemen. Wij gaan trouwens ook voor onze 1e..
leuk zeg.. spannend allemaal de NOD om dezelfde tijd ik ben eens benieuwd of het raak gaat zijn en ook bij jullie dames natuurlijk succes alvast
Mijn nod zit er ook aan te komen en ik heb ook volgens de regels geklust deze maand. Nu sinds zo een 3 dagen veel duizelig en misselijk. Soms ook hoofdpijn. Verwacht van het weekend te gaan testen, kan nog niet echt bepalen wat de lengte van mijn cyclus is. Wij zijn nu in de 3e ronde voor ons 2de wondertje. Succes allemaal met wachten
nope..voel nog helemaal niks..maar dat wil volgens mij niks zeggen.. heb ook al maanden gehad dat ik van alles voelde en niet zwanger was en afgelopen maand voelde ik niks en hoopte ik dat het raak zou zijn, maar ook niet helaas! en ik ben altijd zo lekker ongeduldig! haha! maar het zou leuk zijn om met de kerst goed nieuws te brengen aan de familie! weet alleen niet of ik zo goed mijn mond kan houden als ik het de 7e al zou weten.. ik ga duimen voor iedereen!!!!
Hier nog zo'n ongeduldige dame Zit zelfs nog te twijvelen of ik het wel zou vertellen met kerst, aangezien het dan ook nog wel heel pril is naja eerst maar afwachten of het uberhaupt gelukt is deze maand.
ik ben zelf ook erg ongeduldig kan niet wachten dat ik weer een test kan gaan doen tegen mijn ouders en zijn ouders vertellen we het zowiezo als het raak is en de rest moet nog maar even wachten dus ook de broers en zussen hebben pech ik kan het niet voor me houden voor mijn eigen moeder..en als je het een helft verteld moet je het de andere helft ook gaan vertellen. maar indd eerst maar eens afwachten of het wel raak is deze maand... voor de zoveelste keer haha..ben onderhand wel gewend aan teleurstelliung dus hoop dat er nu toch wel eens een goed bericht komt.
Spannend is het he, zou extra leuk zijn als je het met de feestdagen kan vertellen. Met onze 1ste had ik op 5 december een positieve test en met Kerst hebben we het aan de familie verteld. Tot die tijd wist niemand het, konden we nog even aan het idee wennen :-] Vond het ook extra leuk om het met kerst te vertellen.
Ik hoop te kunnen wachten tot zaterdag, maar dat zal wel niet lukken :-] Dit omdat het niet helemaal duidelijk is wanneer mijn ei geweest is. Kan ietsjes later geweest zijn dan mijn vorige cyclus. Had positieve ovu testjes 2 dagen en 2 dagen daarna leek ik mijn ei te voelen. En jij?
Volgens de calculator van deze site zou ik mijn ei de 26e gehad hebben. Maar mijn ovu-testen gaven 2 dagen eerder positief aan dan de calculator. Heb net als jij ook mijn ei gevoeld, ben wel erg benieuwd. Moet sowieso nog een week wachten. Wat ik wel vreemd vind is dat ik nu wat vochtig ben, alle keren hiervoor niet gehad na mijn ei, alleen tijdens de vruchtbare dag
Zwaai Zwaai! Joehoe! Hier ook iemand te wachten op NOD. 5 December hoop ik op een enorme surprise! Voel alleen gebruikelijke premenstruele symptomen, maar ja had ik ook toen ik zwanger was van onze kanjer... Afwachten dus! Ben er wel rustig onder deze maand (5e cyclus). Ik heb meer een houding van: ik ga gewoon heel hard genieten als ik zwanger ben, ik heb nu nog iets prachtigs om naar uit te kijken!. (Ik vond zwanger zijn namelijk helemaal geweldig!) We wachten gezellig met elkaar mee. En blijven genieten, dames, van alle mooie dingen die je vandaag mee maakt, ziet, ruikt, etc! 't Zou zonde zijn als we dat allemaal over het hoofd zien, omdat we met ons hoofd al op de nod zitten. @Brondy, wat een leuke banner, die ga ik ook eens gebruiken.
genieten doe ik zeker...maar zou nog meer genieten zijn als ik een posi test in handen kreeg ik was vanochtend overigens echt misselijk...zou dat al kunnen zo vroeg ? het zat niet tussen mijn oren want ik deed mijn ogen open mijn gedachtes waren nog in diepe slaap en ik was echt misselijk!! hoop dat dit een goed teken is
dat kan heel goed een teken zijn. maar het is én erg vroeg én de griep gaat ook rond. hou ons op de hoogte. ik voel: -kramp -lage rugpijn/bekkenpijn -beetje duizelig
Ik geniet ook zeker wel, maar net wat Joyskuh zegt. Het zou nog mooier zijn met een kleine in mijn buik/op de arm Dankje, haha, is goed hoor. @ Joyskuh Geen idee, het is een symptoom, maar net wat Loving zegt, griep is in the air maar hoop echt dat het een goed teken is voor jou. Ach ik voel elke maand wat en dan is het uiteindelijk toch niets. Dus ga niet meer op de 'symptomen' af. Moet gewoon wachten tot de 10e. Krijg altijd 2 a 3 dagen voor mijn menstruatie bruine afscheiding, dus dan weet ik genoeg.
ja daarom is zeker nog erg vroeg...maja das gewoon iets wat ik voel en ben vandaa 2x duizelig geweest of jeh licht in mijn hoofd.( zo een akelig gevoel ) voor een griep :s dat moet voor mij nog de 1e x zijn heb nog nooit een griep gehad dus weet totaal niet hoe het voelt gelukkig ( even afkloppen he ) en precies wat Brondy zegt..elke maand voelen we wel iets waarom is een vrouwen lichaam zo ingewikkeld snap er zelf niks meer van haha
Hey dames, En hoe gaat het hier verder? Nogg iemand nieuws? Zus zag dat jij 1 dag oveertijd was heb je al getest? Of is je ongi inmiddels al doorgebroken?
Hier nog niet zoveel nieuws, maar dat zegt niets natuurlijk Mijn (.)(.) doen pijn, maar dat was de ronde hiervoor ook zo na mijn eisprong. Slaap wel slecht de laatste paar dagen, doordat ik zo ontzettend aan het dromen ben. De dromen slaan echt helemaal nergens op, echt vreemd. Maar ja, nog even geduld en dan weten we meer @ zus Spannend.....