Dat doe je toch niet? Wij hebben ook een slaapzak die je vanonder zo kan ritsen zodat je benen apart zijn en dus in de maxi cosi of autostoel gaan Maar een baby los in de maxi cosi of stoel? Dat doe je toch niet? Ik hoop dat de politie hun eens aanhoud als ze zo rijden en een goede stevige preek en boete krijgen!
Oh en ze kent die wikkeldekens met gaten wel hoor. Daar heeft ze ins zoontje ook steeds in gezien. Raadde het haar nog aan. Het boeit haar blijkbaar niet.
tsja kan jij nog heel rustig rijden en goed opletten, gekken genoeg op de weg tegenwoordig... tsja misschien maar niet meer kijken als ze de auto in of uitgaan... dan zie je het iig niet zitten ze zelf wel in de gordel in de auto of ook niet?
Al had ik geen schaar, slaapzak met gaten, dan ging dat ding gewoon uit!! Mijn kind gaat echt niet los in een auto Dan de verwarming maar hoger. (al zou ik ten alle tijden proberen te zorgen voor een vest/jas)
Oh trouwens, nu ik erover nadenk. Ze had wel haar wikkeldeken met gaten erin. Daarop legde ze haar dochter in de slaapzak, en daarover een deken. De gordels stopte ze weg.
Ongelooflijk en zeer onverantwoord..ik zou blijven proberen haar wakker te schudden..het zou maar mis gaan...
Geen woorden voor. Ik heb ook geen slaapzak met gaten, maar die gaat dus mooi uit als mijn kleintje de mc in gaat (dan heeft hij uiteraard wel een jas of dekentje). Maar dit is toch gewoon verboden? Hier zou toch iets aan gedaan moeten kunnen worden?
Bij dat soort flapdrollen moet het eerst mis gaan voordat ze inzien dat ze echt niet slim bezig zijn. Maar laten we voor jou en je baby nichtje hopen dat het nooit zo ver komt! Maar voor haar zou het denk ik een goede les zijn. Geloof niet dat ze dan ooit nog haar kind zo vervoerd!
tja.. het lijken met niet zulke slimme mensen of geen zin om ergens in te verdiepen. Vreemd verhaal in ieder geval. Maar ik zie ook zat mensen die hun kleintje wel vast doen in de mc maar dan zo los als ik weet niet hoe. Dus helemaal niet goed aangetrokken. Vind ik net zo erg en net zo onveilig.
Ja zo ga je dus wel denken helaas. Ik heb ook bewust weinig contact meer met haar omdat ik gewoon gefrustreerd van dr raak. Zo was hun dochtertje afgelopen zomer van een paar weken oud toen dag en nacht bij mijn schoonmoeder want de flat was warm. Ze kwamen dan wel af en toe bij haar kijken..,.,
Vreselijk! Las vorige keer een boek over verhalen uit het WKZ daarin stond dat gordels en ook gordels van de maxicosi echt goed moeten zitten omdat het levens redt!
Het geen wat ik denk mag hier denk ik niet geplaatst worden. Maar is het misschien een idee om een keer (anoniem) het AMK te bellen en melding maken van verwaarlozing?
Tja het cb... ik houd mijn mond. Geloof mij, ik heb helaas wel vaker het AMK moeten bellen ivm buren maar ook voor patienten, dit is echt wel iets wat genoteerd wordt in een dossier en bij meerdere meldingen wordt er wel degelijk actie ondernomen.
Kan me je reactie goed voorstellen hoor. Het is gewoon heel onverantwoordelijk en onnozel. Ik zag van de week een auto op de snelweg die mij inhaalde waarbij ik tot mijn schrik een peuter naast de bestuurder zag STAAN. Dus ze stond voor de bijrijderstoel tegen het dashboard. Werd ik ook even helemaal niet goed van.