Fijn nu snap ik ook waarom ik dat pompje nog op heb. Morgen avond haal ik hem er af. Nephthys had jij vandaag echo? Rantje wordt er bij jou niet in het ziekenhuis bijgehouden of je follikels groeien? Veldmuisje wat lastig dat je zo moeilijk aan je pompjes komt. En heb je een goede eisprong gehad?
Dus jij bent ook zwanger Tessy? Gefeliciteerd! Ik moest wachten tot de eerste echo en toen dat goed zat, mocht de pomp af. Vandaag de eerste echo; 1 kindje hartje klopt
Hoi allemaal. Eisprong was goed. Nu 12 dpo, zonder bloed... Al verder dan ooit sinds ik in mmm zit. Ben heel benieuwd. Ben met regelmaat misselijk, heb zelfs al twee keer moeten overgeven. Net had ik een propje slijm met afvegen en lang niet al het eten smaakt me. Zou het of houd ik me gewoon voor de gek... Zaterdag hoop ik te testen
Thnx boogy! Ja heb maandag weer een echo..afgelopen dinsdag ook maar was nog niks te zien..kleine follikels allemaal..hoop zo dat dit aanslaat maar moest t ook drie weken de tijd geven om aan te slaan ook... Verwacht zoveel elke x en dan valt t telkens weer tegen..
Thanks Nephthys! Veldmuisje, wat spannend! Zou echt geweldig zijn! Rantje, bij mijzelf moest ik in het begin de dosis opbouwen voor het wat deed. Zit op 25 ug. Ik hoop zo dat het ook voor jou werkt! Gr.
Hier eigenlijk meteen twee goede follikels, na 14d. al. Ze zijn op de 13e of 14e dag gesprongen. Ik heb een dosering van 10ug. Enne... Morgen mag ik testen...!
Lieve mensen... ben helemaal in shock... Uurtje geleden getest (vandaagNOD) en giga positief. Ik ben zwanger! Kv2v5 is gewoon al een knaltest. Ik shake gewoon helemaal
Geweldig veldmuisje! Wat fijn zo meteen de eerste ronde, net als ik! Voor ons is het dus echt een wondermiddel. Gefeliciteerd!
Echt een superbehandeling!! Zelf heb ik nog geen storingen met het pompje gehad, bij mij werkte het tot nu toe ook altijd perfect. Vanavond weer verwisselen. Ben zo blij!
Wat fijn om te lezen dames! Heb toen meegelezen met Nepthys. Zou zelf ook een hormoonpompje krijgen. De laatste ronde op injecties had ik overstimulatie en mochten we niet klussen. We hebben toen wel de gok genomen en een zoontje gekregen! Ben nu weer bij de gyn. geweest ivm onregelmatige cyclus en bijna altijd bloedverlies. Misschien wordt het pompje dit keer wel de oplossing...
Van harte gefeliciteerd veldmuisje!! Wat super nieuws zeg! Heb vanmorgn fm gehad en bms groeit wel,verder geen respons. Morgen twee weken pompje in gebruik en morgen gaan we ophogen naar 15 mg. Verder vind ik t wel erg prettig,niet elke dag spuiten enz. Volgende week mag ik weer voor fm,hoop dat het hier ook een wondermiddel word! Lw welkom ook hier, wie weet helpt het ook bij jou.
Vandaag echo gehad. het was even zoeken, maar het hartje klopt. Wel was het erg klein. Dat maakt me erg onzeker, omdat het bij de vorige keer ook klopte maar ook erg klein was... Ik hoop zo dat het goed gaat. Rantje, dat je BMS groeit is een goed teken! Hopelijk zorgt het ophogen voor nog mee stimulatie. Veldmuisje, heb jij al een afspraak staan voor je echo? Nephthys, nog steeds een fijne zwangerschap met weinig kwaaltje?
Rantje dat is een goed teken LW85, ik hoop dat het hormoonpompje jou net zoveel geluk zal brengen. Tessy, maak je geen zorgen, moeilij ik weet het, maar in het begin kan er met een paar dagen zoveel veranderen!