Haha, dat snap ik. Zou alleen zelf nooit 11 euro neer leggen om mijn man te gaan testen. Feit blijft echter dat ik een dag over datum ben en dat eigenlijk nooit ben. Normaal gesproken kan ik de klok erop gelijk zetten. Daarbij komt dat ik telkens steken in mijn liesstreek heb. Toen ik ze kreeg dacht ik "O ja, dat is waar ook, die had ik de vorige 2 zwangerschappen ook" Dus tja, dan ga ik natuurlijk naar mogelijke verklaringen zoeken en één daarvan is dat de kruitvat test minder gevoelig is dan dat prinsesje zegt. Maar ik realiseer me ook dat dit zoeken naar hoop is en dat die er niet echt is. I know, i know. Vannacht maar even afwachten en anders morgen nog een keer testen.
Zo wat een rot test, stomme streep en dan gewoon niet zwanger. Ik heb vanmiddag ff alvast wat kruidvat testjes gekocht, kosten ook niks hopelijk heb je met de kruidvat test morgenochtend wel weer een streepje..
Weer niks. Zelfs geen indroogstreep. Bah, snap er niks van. Geen ongi te bekennen, voel me zwanger en de testen blijven stil. Bah
Oh klote testen zijn dat.. Jaar of 10 geleden testte ik met deze test vet positief, nog geen paar uur later werd ik hartstikke ongesteld..ik maar denken dat het weer misgegaan was....maar ik was gewoon niet zwanger geweest.... Hoop op snel een positieve test voor je..