Heb je al nieuws? Ik ben hard aan het duimen voor je hoor! Mar, hier ook nog even gefeliciteerd meid!
Hey meiden, @Miranda,klinkt spannend allemaal zeg! @Vlinder,gefeliciteerd(beetje laat )met jullie goede 20-weken echo! Dat is zeker een hele opluchting zeg! Kan je nu ietsje meer gaan genieten? @Debby,hoe gaat het met jullie? Ons appartement is nu verkocht,weer een zorg minder,per 01-08.. @Marjolein,gefeliciteerd zeg met jullie goede echo! Nou probeer lekker te gaan genieten,al zal het niet meevallen,wij weten er alles van! Wanneer mag je nu weer voor controle? Hier gaat het steeds moeizamer,ik kom bijna niet meer vooruit,heb overal pijn en mn voeten zijn net zo dik als olifantenpoten Maar mn meiden doen het prima en daar gaan we voor! Hopelijk gaat het met jullie allemaal prima verder? xxxDais..
Daisy, olifantenpoten? Hier ook! Moeder en vriendlief wilden me al naar het ziekenhuis brengen omdat ik weer trombose zou hebben volgens hen. Neee johhh, dat voel ik echt wel hoor! Is puur vocht en het zit werkelijk overal. Toch maar wel mijn steunkousen aangetrokken en met de beentjes omhoog. Maar met een tweeling zal het vast nog erger zijn! Wel fijn dat je huis nu verkocht is zeg, dat scheelt een hoop stress. Of ik nu beter kan genieten na de 20-weken echo? Ja, aan de ene kant wel, het is natuurlijk een grote opluchting. Maar de angst blijft toch knagen he? Ach, dat weet je zelf ook helaas. Ik zou dat onbezorgde zo graag terug krijgen! En mijn meisje natuurlijk...
goed nieuws marjolein! volhouden zo! daisy/vlinder, is brandnetelthee misschien een idee? ik heb ook vaak dikke enkels omdat ik zo zwaar ben en bij mij werkt het best goed!
Brandnetelthee? Ieuw klinkt vies en pijnlijk Maar de steunkousen doen hun werk goed, pootjes zijn weer bijna tot normale propoties geworden. Alleen zijn nu mijn tenen heel dik haha!
Ik ben pas vandaag begonnen met de steunkousen,gister kreeg ik ze zelf niet aan en vanochtend heeft vriendlief me geholpen,very charming,hahah.. Maar gister was het echt zo erg,mn kuiten leken wel opgeblazen,dat kan toch niet goed zijn? Hier gister flinke last van mn onderrug en bui gehad,nu is het weer minder,ik schrok er wel een beetje van,was al bang dat het zou gana beginnen mar wacht vandaag nog wel ff af! Hier alles goed met iedereen? xxx
jeetje meid balen zeg dat je er zoveel last van hebt... doe je het wel rustig aan nog even een paar weken volhouden meisss dan mogen jullie meisjes komen
ik hoop dat we de komende weken geen hittegolf krijgen Daisy! Weet je trouwens al of je meiden eerder gaan komen? of moet je echt nog 8 weken wachten?
Ja, steunkousen aantrekken vergt nogal een bepaalde vaardigheid en met zo'n dikke buik kan je er amper bij komen! Heb je wel zo'n slipvoetje meegekregen? Anders is het helemaal lastig! En nog even blijven zitten he meiden, mama niet zo laten schrikken hoor!
Ja ze moeten idd nog wel even blijven zitten hoor... Ik weet nog niks over hoe of wat,ad dinsdag mag ik weer op controle,dan gaan ze kijken of ze al gedraaid is maar ik denk zelf van niet,en als dat dus niet zo is wordt het een keizersnede en dan hoop ik dat hij me verteld in welke week,spannend! Deze 2 weken hebben echt zo lang geduurd,en nog,hahaha.... Ik hou jullie op de hoogte tuurlijk!
Daisy, spannend zeg dinsdag! Ik hoop dat het mee gaat vallen met de benen! Wat lastig moet dat zijn zeg! Op de bank met de benen omhoog lijkt me dan maar?!? Nou ben benieuwd naar de uitslag dinsdag!
Nou ben net terug uit het ziekenhuis,alles zag er weer goed uit,hij heeft alleen de buikomvang kunnen meten en die waren 28 en dat is keurig,ik zou zo graag willen weten wat ze wegen maar helaas... Nu liggen ze allebei in stuit dus dat houdt in dat een 'normale bevalling'nu wel mogelijk is,pfff als ik eraan denk... Maar we moeten nergens vanuit gaan,kan nog alle kanten op,over 2 weken weer terug(had verwacht nu wekelijks?)als er intussen niks gebeurt We wachten maar gewoon af en ga nergens meer vanuit,we zien het wel tegen de tijd dat het zover is,als er maar niks de 28e gaat gebeuren want dat zouden we echt niet leuk vinden(ivm geboorte Merel* vorig jaar).. Nou meiden,een fijne dag,ik krijg vanmiddag bezoek van mn nichtje die ook zwanger is,zij is 06-07 uitgerekend... Geniet van het zonnetje!
Daisy, fijn te horen dat alles er weer goed uit zag. Ik denk dat het goed is dat je nergens meer vanuit gaat, laat het maar gewoon op je afkomen. Al vast heel veel sterkte voor jullie eerste jaardag van Merel*.
Lieve Daisy, Ja dat is wel even slikken kan ik me zo voorstellen... Ik sluit me aan bij Naatje, probeer alles maar zoveel mogelijk over je heen te laten komen... Het allerbelangrijkste is dat jij je 2 prachtige dochters dadelijk veilig in je armen kan houden!
Hoihoi, wou even laten weten dat ik vanmiddag weer een controle heb gehad en alles is goed met onze Puck. Die gast deed er wel heel lang over om het hartje te vinden, co-assistent, en ik raakte behoorlijk in paniek zeg pfff. Maar gelukkig alles goed.
Vlinder, kan me goed voorstellen dat het even schrikken is als het hartje niet meteen gevonden word...ik denk dat ik ook in paniek zou raken. Maar gelukkig maakt jullie Puck het goed, dus weer lekker genieten!
@Vlinder,ja kan me ook goed voorstellen dat je schrikt zeg,pfff.. Maar gelukkig is alles goed met jullie Puch,heerlijk om te weten,geniet er nog maar van meis! Liefs Dais..
Hoe gaat het hier met de andere zwangere dames? Met deze gaat het naar omstandigheden wel goed. Het begint nu echt zwaar te worden, zowel lichamelijk als geestelijk. Maandag weer voor controle en gelukkig toch nog een extra echo. Maar het is nu echt wel aftellen hier. Gelukkig............