Ik zou naar de internist gaan. Mag je niet over twee dagen nog eens prikken op HCG? 0.025 ophogen met thyrax lijkt mij veel te weinig om een tsh naar een redelijke waarde te krijgen.
Test word ik niet blij van.. Hij moet natuurlijk nog opdrogen... Maar toch.. Gisteren hcg 14,5 kan nu natuurlijk niet knallen.. Maar begin wel angstig te worden
Ik weet niet zo goed wat ik moet zeggen, maar ik begrijp jouw gevoel Nanette. Ik hoop zo voor jou dat het goed zit!
Ik snap je zorg nanette, maar met 14,5 gisteren kun je niet verwachten dat hij nu opeens knalt. Al snap ik dat je liever wel toename had gezien. Ik duim en bid voor jou! Mag je over een paar dagen weer laten prikken? Zoals je weet gaat het niet om het getal, maar om de stijging van de waarde. Sterkte meid! Dit moet echt zenuwslopend zijn.
Volgende week donderdag mag ik weer prikken, die vrijdag moet ik bij de gyn zijn. Misschien over een paar dagen weer een testje.. Ik weet het niet.. Zenuwslopend is wel het woord. Ik probeer rustig te blijven, maar dat lukt niet zo goed
he wat akelig dat je je zo voelt. Ik wens je enorm veel sterkte in het afwachten en neem je nogmaals mee in mijn gebed. Ik hoop dat hij gaat stijgen!
Och meissie, met jouw geschiedenis had ik je zo graag een knaller gegund. Ik snap je zorgen heel goed en blijf heel hard voor je hopen dat het toch nog goed zit!! Sterkte met afwachten!!
Net toch nog een test gedaan.. Eerste was ook met 2e urine.. Dus nu stop ik toch maar met testen. Word er alleen erg onrustig van. Hcg lijkt toch op te lopen nu toch? Afwachten maar.. Zwanger ben ik en nu maar uit handen geven..