Hallo iedereen, Wij zijn al twee maand begonnen met het 'trainen' voor ons kindje en telkens was ik na ongeveer 28 of 29 dagen ongesteld. Veel geklust enzo en nu al 7 dagen overtijd. Vorige week vrijdag moest ik normaal ongesteld worden, maar maandag ervoor heb ik een heel klein beetje bruinverlies gehad. Zou dat dan mijn regels geweest zijn? Vandaag terug een test gedaan, maar negatief. Ik weet het eventjes niet meer.
Dat is vervelend meid... zeker weten, dat je nod niet wat later was? Als je menstruatie uitblijft zou ik anders over 2 dagen nog een test doen. Sterkte met het wachten, want dat kan irritant en zenuwslopend zijn.
@kimme in het begin kan je cyclus ook nog variëren. Ik geloof dat mijn 4e of 5e cyclus zomaar iets van 54 dagen heeft geduurd er voor en ook erna was t tussen de 32-36. Afwachten (heel irritant maar helaas) en eventueel over aantal dagen nog een test doen
Je geeft aan dat jullie nu twee maanden serieus aan het "oefenen" zijn. Is het ook nog maar twee maanden dat je bent gestopt met de pil? Want dan kan het ook gewoon komen dat je lijf het nog niet helemaal "snapt" zonder de toevoer van de pilhormonen, je lijf moet het nu zelf gaan overnemen hè. Daarnaast is twee maanden nog niet erg lang hoor, al is alle wachttijd natuurlijk lang wanneer je iets graag wilt. Geef het gewoon even de tijd en test over een aantal dagen nog eens.
Ik ben inderdaad nog maar twee maanden gestopt met mijn pil, maar normaal gezien ben ik regelmatig maar nu dus niet. We zijn inderdaad nog niet lang bezig, maar zoals je zegt al het wachten duurt lang. Ik zou gewoon liever nu mijn menstruatie hebben, zodat ik weet waar ik sta en niet al die onzekerheden heb.
Normaal gezien had je geen 'echte' bloeding, toen je de pil slikte. Op basis van je bloedingen bij je pilgebruik kun je niet bepalen of je regelmatig bent, bij de pil is dat inderdaad erg regelmatig! Je normale cyclus moet weer op gang komen; ik heb hier na een jaar nog last van, ik weet nu nog niet wat mijn nod is..
het kan zijn dat je lichaam nog in de war is en tijd nodig heeft om in zijn eigen cylclus te komen. ondanks de negatieve test, heb je het gevoel zwanger te zijn ? zo ja, kan je naar de dokter gaan voor een bloedtest. zo nee dan kan het zijn dat je cyclus nu gewoon wat langer duurt.
Wanneer je "normaal gezien" bedoelt als "tentijde van de pil" dan is dat een vertekend beeld... je lijf functioneerde toen onder invloed van de kunstmatige hormonen en regelde je pil je cyclus... iedere pilslikkende vrouw heeft een cyclus van 28 dagen Pas wanneer je zonder pil bent weet je of je regelmatig bent. En ook dat wil niet altijd alles zeggen. "Vroeger" was ik relatief onregelmatig, varieerde tussen 25 en soms wel 40-45 dagen, toen 14 jaar pil geslikt en na de pilstop eigenlijk direct een cyclus tussen 26-30 dagen gekregen. Dus ook "vroeger" en "nu" wil ook niet alles zeggen over de regelmatigheid van je cyclus,
Je moet je lichaam even de tijd geven de hormonen los te laten. Je cyclus moet nov op gang komen, die werd plat gelegd door de pil namelijk. Succes, wachten is vreselijk!
Hej, Lees mijn onderschrift maar eens. Ik heb ook twee oefenrondes gehad en toen bleef het bij mij wel regelmatig, maar vorige maand had ik dus ineens met cd 26 (twee dagen te vroeg) mijn ongesteldheid. Naast dat we nog niet lang geleden zijn gestopt met de pil, hebben veel vrouwen niet een cyclus van 28 dagen waar je de klok op gelijk kunt zetten. Nu heb ik dan wel steeds vrij normale cycli, maar ik was pas twee jaar geleden aan de pil gegaan. Daarvoor had ik vaak een 5weekse cyclus, maar soms ook ineens richting de 4 of juist 6 weken. Ik was er toen niet mee bezig, maar het is dus wel normaal dat je schommelt. Ik heb ook nog een voordeel voor je. Het kan nog steeds dat je zwanger bent of dat je dat nu aan het ontwikkelen bent (want misschien was je ei gewoon laat). Begrijp echter ook dat het strontvervelend is dat je cyclus op zich laat wachten. Ben bang dat de huisarts er niet veel aan zal doen nog. Heb je misschien last van meer stress of zoiets? Dat kan een cycluslengte namelijk ook beïnvloeden.