zwanger worden met hoge bloeddruk en suikerziekte type 2

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door justme29, 4 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. justme29

    justme29 Actief lid

    4 nov 2012
    135
    0
    0
    hotfixen
    flevoland
    hallo lieve meiden,

    wij hebben besloten om voor een brusje tegaan voor onze dochter van 2. nu had ik in de eerste zwangerschap een hoge bloeddruk maar bleek dat ik dat waarschijnlijk ook al voor de zwangerschap had en later in de zwangerschap is er suiker ontwikkeld en dit is blijven hangen. nu slik ik sinds een paar weken suiker tabletjes, maar mijn suiker is vrij laag. zijn hier meer mensen met deze ervaring?

    dit is pas ronde 1: woensdag moet iknaar de huisarts nog een keer mn suiker laten prikken en dan word er overlegt met de internist . of ik insuline moet spuiten of gewoon mag proberen zonder medicijnen.

    liefs justme
     
  2. Vivian

    Vivian Fanatiek lid

    14 okt 2011
    1.316
    0
    0
    Secretaresse
    Den Haag
    Ik heb geen ervaring, maar wil je wel veel succes wensen! Xx
     
  3. justme29

    justme29 Actief lid

    4 nov 2012
    135
    0
    0
    hotfixen
    flevoland
    dank je wel dat is lief vna je
     
  4. panda86

    panda86 Fanatiek lid

    24 aug 2011
    1.456
    246
    63
    Ik heb diabetes type 2. Inmiddels door veel afvallen gebruik ik helemaal geen medicatie meer. Eerder heb ik zowel tabletten (metformine) als insuline gespoten. Als je zwanger wil worden moet je wel "groen licht" krijgen. Je "moet" namelijk wel goed ingesteld zijn voor je zwanger mag worden. Ook is het per ziekenhuis verschillend of je wel of geen tabletten mag gebruiken dus ik zou hierover bij je HA wel even informeren en je misschien laten door verwijzen naar de internist. Ik wens je heel veel succes met het zwanger worden en het goed instellen van de diabetes;)
     

Deel Deze Pagina