Ik denk dat we je mogen feliciteren. Mijn eerste test was ook zo vaag....morgen of overmorgen maar weer testen, dan zal de streep duidelijker zijn. Spannend he?
Hallo meiden, Ik heb net weer getest ben eigenlijk een beetje telleurgesteld.. Ben nog steeds niet ongesteld, inmiddels 7 dagen, dacht dat het streepje wel donkerder zou moeten zijn als ik echt zwanger was..
Hartstikke zwanger! Het streepje is donkerder en bovendien ben je pas in het begin van he zwangerschap. Ik had een knaller rond 6 weken met ochtendurine!
zie nu je 2e test en die is donkerder hoor!! ik heb bij milan ook nooit een knaltest gehad.. een streep is een streep!!
vond ik ook en nu is milan alweer bijna 4,5 mnd.. is vast n zwangerschaps kwaal.. bij mn foto albums kun j foto van mijn test zien