Hallo meiden, Mijn vriend heeft gisteren te horen gekregen dat hij is afgestudeerd. Ik ben natuurlijk mega trots op hem en wil daarom een mooi cadeau geven. Maar wat..? Ik moet eerlijk toegeven dat ik niet zo creatief ben in het bedenken van cadeautjes. Dus ik hoop dat jullie misschien nog leuke originele ideeën hebben.
Hier hetzelfde probleem... Ik heb een lekker taart gemaakt en verder niet.. Eist ook niets. Maar gefeliciteerd!
Gefeliciteerd! Ik heb eens een flesje wijn met allerlei lekkers (kaasjes, nootjes, etc) gekocht voor een verwen avondje
Dank je Vrijdag mag hij zijn product gaan verdedigen in een open zitting. Hij hoort dan ook meteen zijn cijfer (kan niet lager dan een 6) Misschien dat ik voor de avond lekker hapjes koop. Maar ik wil ook iets geven, aangezien hij het best zwaar heeft gehad met zijn studie. Hij heeft er vrij lang over gedaan en hij heeft een periode gehad dat hij er eigenlijk mee wou stoppen. Ik ben daarom ook zo trots dat het eindelijk is gelukt.
@pauly, ben ik zelf ook nog niet uit. Als ik het leuk genoeg vind wil ik er best wel wat aan uitgeven. Als het maar geen honderden euro`s zijn
Huh hoe komt dit woord hier nou.. Ik bedoelde geeft ook niets denk ik Leuk, weekendje weg ja, maar je hebt net een baby.. Wij willen dat niet maar jij misschien wel.
We hebben inderdaad in januari een dochtertje gekregen en een weekendje weg is niet echt een optie. En we gaan in augustus ook al lekker op vakantie.
Gaat hij aan het werk nu? Ik heb mijn man een mooie aktetas gegeven toen hij afstudeerde (en al wist dat hij als advocaat aan de slag ging). Anders inderdaad lekker een dagje/weekendje samen weg misschien zoals al genoemd?
Ja hij gaat meteen aan het werk Hij gaat iets doen met technische informatica en moet bij klanten langs. Van het bedrijf krijgt hij volgens mij al een laptop met alles erop en eraan dus dat kan ik ook al niet kopen.
hahahaha heb voor Vaderdag nog wel een mooie chocolade Ipad gegeven Maar we hebben het ooit eens over zo`n ding gehad en nou ja hij zegt dat zijn telefoon bijna de zelfde dingen kan dus zou beetje zonde van het geld zijn dan.
Een vuurkorf zodat hij al zijn studieboeken ritueel kan verbranden Nee just kidding. Heeft hij niet een leuke hobby of hoor je hem nooit over iets dat hij graag wil hebben of doen?