hallo allemaal ik heb weer aantal symptonen hoor : vlagen van misselijkheid : steken in me onderbuik : donker gelle uriene kleur : pijn in me onderrug : erg veel moe : harde buik zou ik nu wel zwanger zijn of niet wat zouden jullie zeggen van de foto groetjes vivianne
N test. WIj kunnen niet in je baarmoeder spieken Je foto zegt ook niet zoveel namelijk. Opgeblazen buik kan door vanalles komen namelijk.
mischien is het handig om een test te doen , wij zijn hier geen helderziende en kunnen niet aan een foto en een paar sympthomen zien of je zwanger bent maar denk dat je dat zelf ook wel begrijpt alle symptomen kunnen ook duiden op naderede menstruatie en zo ook dat buikje want bij mijn zet mijn buik ook zo op als ik ongesteld word
Als ik op mijn buik af moet gaan lijk ik soms wel 9 maanden zwanger! Je begrijpt hopelijk zelf toch ook wel dat je niet op een buik af kunt gaan? Ik zou maar snel een test doen dan heb je duidelijkheid!
he meid wanneer moet je eigelijk ongesteld worden? doe een test en je weet het, best logisch toch? donkere urine is trouwens een teken dat je te weinig drinkt. succes!
Spannend, heb je al een testje gedaan? Zo ja, laat je het even weten? Ik herken wel wat symptomen maar kan idd ook andere redenen hebben.