Hoi dames, ik ben nu vier dagen overtijd, ik ben het afgelopen ander half jaar altijd precies geweest ik kon er mijn horloge op zetten. En nu niks. Heb ook geen rug, hoofd en buikpijn die ik normaal wel heb als ik ongesteld moet worden. En nu heb ik het gevoel het is raak, want ik ben sinds 2 dagen egt moe altijd, vlug misselijk mijn vriend zegt dat ik chagarijnig ben. Maar toen ik een test had gedaan 3 dagen geleden was het negatief...Wat nu?
Nog een keer testen hoor, ik zou het morgenochtend doen met ochtendurine als je al een test in huis hebt. Dan heb je meer kans dat je posi test mocht je zwanger zijn. Ik ga voor je duimen!
ja, het is toch ook psitief als je de plus niet goed ziet he? Ik zag eerst een hele lichte plus. Trekt dat weg achteraf als het zo lichte plus is?
In mijn optiek is een streep (of plus) een streep, hoe licht dan ook. Er is een onderwerp op deze site met duidelijke en onduidelijke uitslagen van testen. Misschien kun je daar eens rondneuzen. Maar mijn gevoel wil je voorzichtig feliciteren..... Of hij vervaagd weet ik niet. De mijne staat er nog steed maar dat was ook een hele duidelijke.
Ik heb even gekeken die voorbeelden kun je vinden onder: Kop: Zwanger worden Onderwerp: foto´s plaatsen van (vage en duidelijk zwangerschaps testen.) Ik hoop dat je een vergelijkbare test kunt vinden.
Bij mij gaf ie het ook eerst niet goed aan. Maar zou morgen nog is doen misschien knalt ie dan van het schermpje af. Maar ze zeggen een streep is een streep. Heb je er geen foto van?
die zijn normaal gesproken wel erg duidelijk! Bij mij waren twee erg vaag en pas na een week een duidelijke test! Ik zou gewoon ng een keer proberen!