onze kleine meid krijg half nutrilon1, half omneo en 10cc extra water. nu las ik net dat de omneo dikker is en er een andere speen word aangeraden, dit verklaart direct waarom ze zo langzaam drinkt. maar moet ik nu een speen voor 3maand hebben? andere heeft tommee tippee volgens mij niet.
ik vind wel meevallen met hoe dik de omneo is.. als je kijkt hoe dik de comfort is van friso.. die is een stuk dikker.. als je dan ook nog eens extra water toevoegt scheelt dat bijna niet. hier krijgt meneer ook de omneo.. volledig en hij doet er nu gewoon normale tijd over (eerst echt heel vlug 5-10 min) hij kreeg eerst ook altijd uit dr brown.. maar nu hij geen last meer heeft uit de difrax en ik merk dat hij hier een stuk sneller uit drinkt dus neem aan dat dat gaatje ofzo ook groter is.. misschien iets om gewoon met fles over te stappen?
ik heb al verschillende flessen geprobeerd maar vind dit toch de fijnste en de difrax vond ik echt 3 keer niets. ze deed er meestal 10a20 minuten over de fles nu valt ze geregeld in slaap en doet er minimaal een half uur over.
Wij hebben Bornfree gebruikt met een speentje van een hogere speen. Heeft heel goed geholpen. Blijkt de fles ook nog van veilig plastic te zijn, BPA vrij.
Ons zoontje krijgt ook omneo gemengd met hypo. Er zitten vezels in de omneo waardoor de speen soms verstopt raakt. Wij hebben ook onwijs zitten klooien met verschillende flessen en spenen. Nu gaat het goed met de avent fles (difrax en nuby waren een ramp) en speen 1. Wat goed helpt is om de voeding aan te maken met lauwwarm kraanwater en dan nog even opwarmen. Gedoe he?
hier gebruiken we de tommee tippee met neocate voeding wat wordt ingedikt met nutriton, weet niet of omneo dikker is dan wanneer het ingedikt is met nutriton eerst dronk de kleine heel langzaam, dacht eerst dat het ook aan de speen lag, dus ook de nr 2 speen geprobeerd, maar daar verslikte ze zich mee en nu drinkt ze met de nr 1 speen, haar flesje gewoon in 20 min, half uur, terwijl ze er eerst zo'n 3 kwartier over deed wel af en toe controleren of er wel het gaatje niet verstopt zit er bestaat ook een vari flow speen van tommee tippee, maar daar merkte ik zelf niet veel aan Tommee Tippee Vari flow flessenspeen 0+ mnd