Of er een site bestaat voor mannen van zwangere vrouwen?? Heb namelijk zelf veel last van mijn zwangerschap en mijn vriend snapt er helemaal niks van .dus ben op zoek naar een site waar de man dus kan lezen wat er met eem vrouw gebeurd en wat er in haar omgaat tijdens de zwanger Schap
Je hebt toch ook een leuk boekje. weet niet zeker maar volgens mij heet die :Help ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt.
Die van mij moest onder dwang iedere dag een hoofdstuk lezen hahaha Heb het boek ook zelf gelezen (binnen 1.5 uur uit) en het is een heel leuk boek maar of het echt nuttig is ligt toch echt aan de man zelf!!!
het boek help ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt heeft mijn man zich om zitten bescheuren van het lachen tijdens het lezen...maar zei wel aan het eind dat er veel herkenbare dingen in stonden....Heb hem daarna zelf ook gelezen en idd erg leuk boek en leest lekker weg door de manier waarop het geschreven is.
bol.com | Zwangerschapsboek voor mannen, Gerard Janssen | Nederlandse boeken Deze, staat kort per week omschreven hoe en wat! Mijn vriend is ook geen 'lezer' maar kijkt hier (voor de 2e keer) elke week even in! Is een leuk boekje hoor!!
mijn vriend heeft zich aangemeld voor de papaplanner van wij jonge ouders. Vervelend dat je vriend er niet zoveel van snapt. Hier doet ie juist meer dan bij sem misschien is nu wel het kwartje gevallen haha.