Gisteren is het me bij het winkelen weer opgevallen... een meisje voor mij grijpt een pakje maandverbandjes en stopt het diep weg onder de boodschappen in haar karretje. Ik heb jarenlang een bijbaantje gehad in een winkel aan de kassa en daar viel het me ook al op. Zeker de helft van de dames durft hun hygiënische aankopen niet bovenaan te laten liggen. Is er toch nog een taboe hier over? Hoe doen jullie dat? Rijden jullie vrolijk rond met jullie karretje, en vinden jullie het geen enkel probleem als jullie iemand bekend tegenkomen en die ziet wat voor merk jullie gebruiken? Of moffelen jullie ook alles weg?
Als ik de kans heb dan moffel ik het wel een beetje weg. Ik ken veel mensen hier in het dorp en er is altijd wel een bekende die ik tegen het lijf loop. Ik moffel het niet weg omdat ik het een taboe vind maar omdat ik super tampons gebruik vanwege de hevigheid van mijn ongesteldheid. Ik hoor nog wel eens wat praatjes over super tampons die nergens op slaan, en zo wil ik niet over de tong gaan, dus moffel ik het wel eens wat weg.
Ik vind het geen enkel probleem en stop het dus niet weg onder de boodschappen. Maar goed kan mij voorstellen dat als je jonger bent je het niet zo even schaamteloos in je karretje hebt.
Maandverband maakt me niks uit .. zwangerschapstesten moffel ik wel altijd weg Kom altijd wel weer bekende tegen en wil zulk soort dingen niet met iedereen delen ..
Wat wordt er gezegd over supertampons dan? Toen ik een jaar of 11/12 was durfde ik het nog niet zelf te halen, maar moesten mijn ouders het voor mij doen. Nu kan het me niks meer schelen of mensen zien dat ik maandverband of tampons koop.
Super tampons zijn niet de beste vrienden van TSS, ik denk dat ze dat bedoelt? Ik ben overigens toen erg geschrokken over hoe weinig dames tampons gebruiken. Ik werkte in een afdeling in een studentenbuurt, met veel jonge dames als klanten. Er werden wel tampons verkocht natuurlijk, maar in verhouding veel minder dan Always bijvoorbeeld. Heel gek heb ik dat altijd gevonden. Maar niet iedereen is dus van van tampons...
Dat je dan wel erg verlebt daar beneden moet zijn. Belachelijk, slaat nergens op, ik weet het want een piemel is natuurlijk vele malen groter😂 maar ik heb er gewoon geen zin in om op die manier bij onwetende mensen over de tong te gaan of met supertampons geassocieerd te worden.
Nee hoor, ik moffel helemaal niks weg, hoort er toch gewoon bij? Zelfs mijn man haalt rustig een pak maandverband voor me zonder van al die gekke capriolen uit te halen.
Voorheen moffelde ik dat ook altijd weg, schaamte? Maar eigenlijk onnodig.. sinds eerste zwangerschap is die schaamte volledig weg en leg ik het gewoon in de kar of op de band.. nu zie ik het als boodschappen die er gewoon bij horen..
We hebben zelf scan dus het gaat meteen in de tas, winkel ik ergens anders maakt het me niet uit. Ik haal hetvaak bij de kruidvaten dan stopik het niet eens in een mandje.
Oh nog nooit bij nagedacht dat ik dat zou moeten wegmoffelen. Mijn man gooit het ook gewoon in zijn karretje als hij gaat winkelen. Is dat dan nóg erger?
Noooooit over nagedacht om het weg te moffelen Serieus, waarom zou je? Iedere vrouw is ongesteld dus zou niet weten waarom ik hier geheimzinnig over zou moeten doen. En ja, ook ik gebruik supertampons vanwege het heftige vloeien. Maakt me dus echt totaal niet uit of en wat anderen hiervan zouden denken.
Nee ik moffel dat niet weg. Schaam me er niet voor. Wat ik dan wel weer heb is als ik een pak wc-papier koop en hiermee over straat naar huis loop, dan komt dat campinggevoel bij me naar boven. Ja haha ik ga zo naar de wc mensen, kijk maar goed
Ik herken het taboe ja. Nu heb ik er geen moeite mee. Mijn man ook niet, die haalt het wanneer ik het nodig heb. Mijn vader had altijd erg veel moeite met de term menstruatie alleen al en dat met 4 dochters wij plaagden hem er altijd mee. Zooo ik bloed jonguh! Niet normaal! Haha dan werd hij niet goed. En dat moet maar eens afgelopen zijn. Ja we menstrueren. Een heel normaal proces. En alsof wij het leuk vinden