Hallo dames Ik vind de naam Viënna voor een meisje echt mooi.. Maar nu is het zo dat de hond van mijn nicht zo heet! Die naam had ik verzonnen toen zij de pup kreeg! Wat nu??? Is het raar om mijn kleine meisje ook zo te noemen? En wat zeggen of denken ze als ze het geboorte kaartje Zien met die naam..? Ik hoor graag wat jullie er van vinden!!
Moeilijk! Ik vond vroeger Kyra een mooienaam...totdat een hond zo heette en een andere hond Syra. Voor mij had het afgedaan! Maar Viënna is een mooie naam. Je zult altijd zo'n dingen blijven houden, dus als jullie het mooi vinden, gewoon doen!!
Als jij die naam voor de hond had bedacht, zou ik het niet doen. Als je die naam al in je hoofd had vóor die hond er kwam, zou ik het overwegen.
Ik zou het niet doen. Maar je moet je eigen gevoel volgen. Er zijn natuurlijk genoeg kinderen die een naam hebben die ook voor honden word gebruikt. Alleen in dit geval is het lastiger omdat je zelf die naar voor die hond hebt bedacht. Doen waar je je goed bij voelt.
Erg leuke naam Ik zou je kind gewoon zo noemen. Ik vind het echt een mensen naam en geen hondennaam Dus als mensen er op reageren zou ik dat zeggen. Moet je nicht maar een hondennaam geven in plaats van een leuke mensennaam.,
Moeilijk hoor! Misschien is Sienna een optie! Doordat jij de naam verzonnen heb voor de hond, zou ik het niet voor je kindje gebruiken!
Ik zou het zelf niet doen eigenlijk.. Misschien Viënne of Vianne? Ik zou sowieso nooit voor Viënna kiezen omdat Vienna de Engelse naam is voor 'Wenen', de hoofdstad van Oostenrijk. Vind ik persoonlijk een beetje raar.
Bedankt voor jullie reacties! Ik had die naam al voordat ze met de vraag kwam of ik een leuke naam had! Ik vind Siënna ook een leuke naam maar mijn naam begint ookal met een S.. Dus wordt vervelend met post..vroeger ook gehad met mijn zusje..die begint ook met een S! Ik denk dat ik het gewoon doe..
ik zou het ook niet doen eigenlijk sorry... ik ga er overigens vanuit dat je de hond maar zelden ziet? Want anders wordt het nog verwarrend ook.
Ik persoonlijk zou het niet doen. Maar als je de naam Siënna mooi vind en dit geen goed idee vind vanwege de zelfde voorletter kan je er inderdaad toch een mooie tweede naam bijzoeken.
Ik lees nu pas dat jijzelf de naam voor de hond geopperd hebt... dat verandert de zaak en zou ik je kindje anders noemen. Mijn hond heet Dana... eigenlijk ook een mooie naam voor een meid. Maar dus al bezet. En de betekenis.... geweldig!!
Als het voor jou/jullie echt de naam met de grote wauw factor is, dan moet je eigenlijk maling hebben aan wat anderen er van zullen denken. In het begin is het misschien even wennen, maar dat gaat wel over. Je kunt morgen ook een nieuwe collega krijgen die een hond/kat/cavia of kind heeft met "jullie" naam.
En zie of spreek je je nicht vaak? Dat speelt ook mee. En noemen ze hun hond ook echt voluit Vienna, of korten ze hem altijd af?