De baby groeit te weinig en moet stoppen met Nanny Care volgens het consultatiebureau. Hoe kan dat? Immers elk merk moet voldoen aan de wetgeving?
Maar om je vraag te beantwoorden: bij mijn weten zijn alle merken die in nederland verkocht worden ook gekeurd en voldoen aan de wetgeving.
Hallo, Dat vind ik wel erg kort door de bocht. Mijn middelste heeft ook een half jaar nannycare gegeten. En is altijd prima gegroeid. Wel is het zo dat het lichter verteerbaar is en ze misschien wat meer al dan leeftijds genootjes. Dus ik zou je kindje geven wat ze/hij hebben wil en gewoon doorzetten hoor. Ik weet ook niet hoe oud je kindje is en of je evt al iets aan bijvoeding geeft? Anders zou je daar nog eens naar kunnen kijken. Maar om pardoes te stoppen zou ik niet doen.
Is er misschien sprake van kma? Want fv op basis van geitenmelk lijkt qua eiwitketens heel sterk op fv op basis van koemelk, en werkt dus misschien evenzeer een allergische reactie op?
Bij allergie is nannycare niet geschikt. Als de te lage groei daarmee verband houdt is het inderdaad niet de goede voeding voor je kind. Sinds een jaar is kunstvoeding op basis van geitenmelk toegestaan in de EU. Daarvoor niet, omdat geitenmelk niet de voeding biedt die koemelk geeft en men bang was voor tekorten bij baby's. Maar dat werd opgelost door wat miste aan de geitenkv toe te voegen. Overigens, Nannycare is HEEL slecht voor het milieu!
Het lijkt me vreemd dat het door de Nannycare komt. Vind het ook kort door de bocht om er dan maar mee te stoppen. De vraag is eerst of ze wel genoeg krijgt. En wat is slecht groeien? Zit ze echt onder aan de curve? En hoe doet ze het verder? Ontwikkelt ze wel gewoon goed? En inderdaad hoe oud is je kindje? Is het al aan bijvoeding toe of moet het nog een tijdje alleen op kunstvoeding? En dirksmama, beetje off topic maar Nannycare heel slecht voor het milieu? Verklaar u nader?
wij zijn door de verloskundige ook begonnen met hero omdat hun ook zeiden dat 't beter was en dat als hij goed groeide we wel op een goedkoper/ander merk over mochten stappen.
Hij is van 17 november vorig jaar..... Hij was te weinig gegroeid en dit kon niet. Ze stelde eerst voor om medicatie voor te schrijven met de geitenmelk als we daar niet mee wilden stoppen. Maar dat mag niet volgens het protocol van het consultatiebureau. Zij moeten volgens het protocol andere merk zuigelingenmelk voorschrijven. Dat is Nutrilon AR.
Sorry, maar dat klopt niet. CB mag NOOIT een bepaald merk aanraden, ze horen onafhankelijk te zijn. Ze mogen wel een *type* voeding aanraden, AR is een type kunstvoeding waar een verdikkingsmiddel in zit. Nutrilon heeft Nutrilon AR, Kruidvat, Jumbo en Hero hebben Comfort AR. Dat is precies hetzelfde als Nutrilon AR, maar dan goedkoper. Maar je kunt ook gewoon je eigen melk blijven geven, en daar zelf wat verdikkingsmiddel door doen. Dat kun je gewoon bij de drogist (Nutriton) of natuurwinkel (Tammi) kopen. Op de verpakking staat precies hoe je het moet gebruiken. Zo te zien vermoeden ze dat je kind last heeft van reflux. CB mag inderdaad geen medicijnen voorschrijven, maar voor refluxmedicatie kun je gewoon bij de huisarts langs.
Waarom raden ze een verdikkingsmiddel aan als de kleine niet goed groeit? Beetje vreemd. Ik gebruik BioBim voor mijn kleine en hij doet het er prima op. Weliswaar wat duurder dan de gangbare merken, maar hij heeft veel minder klachten. Mag ik vragen waarom je eerste keuze is geweest voor geitenmelk? En luister vooral naar je eigen gevoel. Het Consternatiebureau is er om je te begeleiden, niet om dingen te bepalen.