Boerenkool is bij jumbo nu 1 plus 1 gratis. Kan ik zo'n zak gewoon in ofde vriezer gooien en uithalen voor gebruik? Meestal maak ik namelijk een hele grote portie in één keer en vries dan de rest in, zo onbewerkt in de vriezer heb ik nog niet gedaan. Ach en anders maak ik een grote pan ineens. Aardappels zijn daar nu namelijk ook 1,99 voor 5 kg. Zijn kruimige en die lust ik alleen in stamp dus moeten dan toch op. Nog een tip als je altijd veel weg gooit, ga je eten afwegen. Wij doen dat en nu blijft er zelden wat over. En ook goed voor de lijn, dan ben je niet geneigd toch nog een beetje te nemen omdat weggooien zonde is.
Dat kan prima hoor boerenkool invriezen. Het staat tenslotte ook buiten in de vorst en als je het aan je oma vraagt: boerenkool is het lekkerst als er een nachtje vorst over is gegaan. Ik hou mezelf dan maar voor de gek dan de diepvries ook een nachtje vorst is
Dat vind ik dus helemaal niet lekker Maar wat wij altijd doen met rest pasta is het de volgende dag in de oven doen met kaas en salami. Dan een grote salade erbij... Heerlijk. Ik maak meestal voor 2 keer als ik pasta maak.
Tegenvaller hier. Nog 40 euro tot volgende week ( zou haalbaar moeten zijn normaal gesproken) Deur van de koelkast niet goed dicht gedaan gister avond dus verse produkten zijn heel lang niet goed gekoelt geweest. Melk en joghurt durf ik dan al niet meer te eten. Straks dus naar de winkel voor melk, yoghurt en beleg. En krijg ik net nog een geboorte kaartje dus ook nog kadootje kopen....
tip: een kadootje hoeft niet duur te zijn. weet niet wat het is, maar zag gisteren bij de zeeman een kado setje een meisjes beker en mama beker samen voor 4 euro, heel cute. dus probeer daar eerst te kijken voor je gelijk iets duurskoopt. enne dan heb je er 36 over. beleg zou nog wel kunnen alleen melk en yoghurt ben ik ook zelf heel kieskeurig in wat wel en wat niet meer kan. xxx
ik koop dat soort kadootjes altijd vooruit (als ik weet dat iemand zwanger is), bijvoorbeeld als ik het in de aanbieding zie ergens. Bij de action zag ik gisteren nog wel leuke badspeeltjes (1,20 dacht ik), en misschien heb je nog wat luiers over, dat je daar een luiertaart van kunt maken in folie (40ct bij action) Balen van die koelkast wij hebben dat ook wel eens met onze vriezer.
Er wordt hier een hoop geschreven, maar ik lees vrolijk mee hoor! Hier weer boodschappen gedaan. Mijn man bij AH: Drumsticks 2 zakjes roerbakmix 2x hot ketchup heinz Vlokken En verder weet ik het niet meer Totaal 14.90 Gisteren patat gehaald bij de snackerie a 3,50 En bij de plus boodschappen (bonnetje kwijt:s) Melk 2x vla (2 voor 1 euro) Chips Gewone thee Potjes voor dochter voor onderweg (2x) En nog iets... Totaal 8.65 dacht ik Vanmorgen bij de plus Kipfilet* Verse patat Boontjes* Bloemkool* Broccoli* slaatje 2x Zak appels * 2 broden (2 voor 1,50) Dubbelpak groentesoepmix (50% korting) Rookworst Totaal 19.05 Mijn man haalt nog worcestersaus en mix voor spaghetti. Totaal deze maand: 186.75, dus dat zal na vanmiddag rond de 190 euro liggen. Heb dan wel 2x rode saus in de vriezer en 2- 3x spaghetti en 1x voor 2 personen en 1 keer voor 1 persoon tjaptjoi (moet binnenkort alleen eten). De rode saus, spaghetti en tjaptjoi ga ik morgen maken en in de vriezer gooien. Heb de drumsticks aangebakken en in porties van 2 in de vriezer gegooid. Weekmenu: Vandaag: Zuurkool met worst Zaterdag: patatdag Zondag: Rode saus Maandag: Boontjes met aardappels en drumstick Dinsdag: Bloemkool met aardappels en ? Woensdag: Spaghetti Donderdag: Boerenkool uit de vriezer Vrijdag: Tjaptjoi Volgende week denk ik aardappels halen. Hopelijk zijn ze ergens in de aanbieding.
@honeyy ik las net over de pyamapapjes. Is het misschien een idee om die pakken met poeder pyama pap te kopen? Dan kun je het zelf maken en het kost een stuk minder. Ik doe wel 2 weken met 1 pak, doe ongeveer 2 schepjes van de pyamapap in zn fles voor het slapen gaan. Ik geloof dat zo'n pak 1,35 kost!
Vandaag de Lidl bezocht. Ik had voor 48,34 het volgende: Perssinaasappels Peren 2 Loempia's Mini loempiaatjes Gevuld stokbrood (2x) 2 bapao broodjes 10x melk Chocolade toetjes 4x Pak vla Zakje sla Soepgroenten Plakken kaas Krieltjes Pakjes yoghi drink Pindasaus Gebakken uitjes Chocolade/biscuit reepjes Reep chocola Chocolade rozijnen 4 pakken koekjes 2x zoute sticks Kaaschippies 3 broden 3x pakken keukenrol 2 flessen kalkreiniger 2 tandenborstels Vleeslapjes De voorraadkast is weer aangevuld. Ik ga zo ongeveer 2-3x in de maand naar de Lidl. Voor de rest naar AH. Daar hoef ik de auto niet voor te pakken
Naast de grote boodschappen van 56 euro waarmee ik voor elke avond een nieuwe avondmaaltijd op tafel heb staan, moest ik vandaag toch nog voor 29 euro het één en ander bijkopen omdat het echt op was. Voor 29 euro: Prodent tandpasta 2x 1 hele Meergranen brood 4 kipschnitzels (had ik eigenlijk niet nodig, maar zat korting op..) Kalfsleverworst Gerookte kipfilet Grilworst Saucijzenbroodje Aardappelen 4 kg. Ijsthee 3x Sinaasappelsap Sinaasappelsap/perzik vruchtendrank Bosvruchtensap Tropische vruchtensap 4 Bananen Ijsbergsla Appelen Volle melk 3x Chocolade koekjes Totaal deze week: 85 euro Ik dacht dat een weekbudget van 100 euro al veel te weinig zou zijn aangezien we normaal rond de 130 euro per week uitgeven... dus die 85 euro is hier echt een prestatie. En dat voor de eerste keer. Denk dat ik hier steeds handiger in ga worden. Ik koop in ieder geval niks meer buiten de aanbiedingen mits het écht niet anders kan.
Ik zit op vrijdagen vooral aan de kassa bij de lidl en kan het eigenlijk gewoon niet geloven dat er mensen zijn die echt wekelijks voor 100-130 euro boodschappen doen, dat is dan wel voor 4 personen allenn zijn er ook klanten die voor 70per week aan me kassatje staan ook 4 pers. Ik vraag me echt af hoeveel die mensen wel niet weggooien end. Xxx
Nou wij doen wel boodschappen voor min 100 euro per week met zn 4-en. Maar dat komt omdat wij best veel a-merk kopen (niet mijn schuld ) Er gaan zo 4 flessen cocacola per week doorheen en zo'n 5 broden a 2 euro. Er wordt bij ons ook veel aan vleeswaren gekocht, ik denk zeker voor 6-8 euro per week, alleen voor op brood dus he. Wij gooien eigenlijk niet veel weg vind ik zelf. Restjes vriezen we in, bijv deze week eten we 3 keer uit de vriezer. Maar dus wel veel aan boodschappen. Dat zal over een paar maanden wel anders zijn, als ik alleen met de kindjes ben.. Ik denk dat het zo'n 200 euro gaat schelen in de maand Maar het zal wel wennen worden om elk dubbeltje om te draaien, dus ik lees hier vast mee.
Klopt, wij deden dus altijd voor rond de 130 euro boodschapen en dat kwam echt doordat we ongestructureerd boodschappen deden. Alles wat lekker is in het karretje gooien en uiteindelijk stonden we bij de kassa om af te rekenen voor 80 euro. Dan had ik maar voor 2 dagen avondeten ofzo. Dus moest ik steeds weer terug voor vlees en groente en nam dan ook altijd weer dingen mee die ik niet nodig had. Wij gooiden echt veel weg ja! Maar 100 euro is hier nu het maximale bedrag per week. Daarin zitten ook luiers, wasmiddel, shampoo, e.d. Ik kom hier niet uit met 70 euro als ik daarvan ook nog eens luiers e.d. moet kopen!
Nog snel even boter 1,09 en poedersuiker gehaald 0,85. Krijgen vanavond en morgen visite dus kan me weer uitleven op een paar mooie cupcakes.
Nou hier de weekboodschappen gedaan, in ieder geval voor 8 dagen, en ook nog ruime hoeveelheid extra brood, (porties in de vriezer) extra vlees, koek, 20 eieren, veel fruit, snoepjes, afbakbroodjes voor het mooie bedrag van 58 euro. Het kan dus wel gewoon, enige wat er nog gehaald moet worden 3 pizza's en 2 pakken optimel, en soepgroenten, allemaal komende week in de aanbieding, schat nog zo'n 7,50, dus dan zijn we voor 65 euro klaar. Een hele verbetering vergeleken met 175 per week.. Denk dat we vooral veel kosten besparen op zelf brood meenemen naar het werk van man, ik heb zoals hier getipt werd, brood belegd en ik pakketjes in de vriezer gedaan zodat hij het er zo uit kan trekken sochtends. weekmenu iets aangepast: zat pasta met salade zon prei stampot gehaktbal maa mie speciaal din sperziebonen krieltjes schnitsel woe steenoven pizza soep (krijgen eters) don spinazie aardappelen panga filet vri pannenkoeken zat ovenfriet groenten hamburger zon bruine bonen met kliekjes zie net dat billendoekjes ook 1 + 1 gratis zijn, ook een stuk of 4 mee als voorraad. hmm ook maar inslaan of gewoon aan weekbudget houden?