Dan geef ik je groot gelijk! Hier is trouwens de AH ook met A-merken goedkoper dan Plus.. Woon denk ik wel in andere kant van NL, want van nettorama heb ik nog nooit gehoord haha.
Zal vast zit in Zuid-Holland maar de Plus hier is wel een franchisnemer voor zover ik weet dat zal misschien wel schelen en niet te vergeten dat ze strak naast de aldi zitten. Moeten ze toch wat doen om de concurrentie aan te gaan
Ja haha ik zuid limburg! Hier echt in de buurt is alleen de Plus, dus denk dat die daarom zo duur is.. Ga naar een andere gemeente naar de AH
Heb gisteren 2x 100 euro in een envelopje gedaan. 100 euro voor volgende week, 100 euro voor daaropvolgende week. Voor de boodschappen. Waar ik wel van baal is dat ik deze week over de 100 euro ben gegaan omdat vers brood zo aantikt, beleg ook trouwens...en koop het goedkoop of in acties.
hebben jullie nog recept ideeen bij de wereldgerechten? Dus wel de kruiden etz uit het pak maar met andere producten erin? De volgende heb ik nu in de kast staan! - beef shanghai - griekse kofta - mexicaanse enchiladas - kip madras - kip tajine - bobotie Wij hebben momenteel alle twee geen werk en ik merk ook met de zwangerschap dat ik super veel eet en meer behoefte heb aan zoet. Ook ben ik iemand die uit verveling eet. Er gaat dus meer op dan normaal, met minder inkomen! Wij eten nu regelmatig bij ouders in de middag en in het weekend, dit zorgt voor evenwicht! Ik probeer alles in de aanbieding te kopen! Vandaag ook weer leuke inkopen gedaan bij ah hamburgers gehakt 2 x kipsate kipfile tauge bami en nasi groenten Allemaal met een 25% korting sticker! twee zakken snoep met 50% sticker! (was niet nodig maar kon ik niet laten liggen) celevita aardappels, handig ook in de aanbieding Alles samen 13euro en ik heb weer een vriezer gevuld! Ook heb ik gebruik kunnen maken van de emte pakketzegels, en hier dus met een karretje gratis boodschappen naar buiten gegaan!
wat een leuk topic! ik woon in belgie en één van de manieren om hier te besparen is in nederland gaan winkelen en naar aldi en lidl gaan voor de"grote"dingen zoals wc papier,keukenrol,melk,water,fruitsap,rijst,pasta,enz...wij wonen in een dorp en halen veel bij de boer(melk,aardappelen,boter,....)kippen hebben we zelf en als het wat moeilijker is eten we dus een eitje een saus is snel gemaakt:champignons aanbraden in wat boter,er een schep kruidenkaas bijdoen en wat light room(het is het gedacht dat telt en daar kan je blokjes kip of kalkoen bijdoen en dat mengsel met pasta of rijst -een ui laten aanbraden,tomaten erbij (en kruiden)en als dat staat te pruttelen breek je er een eitje in en zet je er een deksel op.heel lekker gepocheerd eitje heb je dan na zeven minuutjes.daar kan je brood bij eten of purree. enz....
Sommige supermarkten die hier genoemd worden ken ik niet eens.. Ik woon in het noord-westen. Op loopafstand ((ideaal!!) heb ik de Aldi, Lidl, Vomar, Deen, Dekamarkt, AH XL.. Dus bij elke winkel haal ik beste aanbiedingen. Kan weer niet wachten op de nieuwe folders! Hoop dat het nu wat beter is!
Zo weer een nieuwe maand, jippie. Wordt altijd weer helemaal vrolijk als ik 250 euro mag pinnen. Heb boodschappen gedaan bij de plus: Bieten courgette Tomaten Verse frites Geschrapte wortels 2x melk 2x brood mergpijpjes gangmakers gevulde koeken stroopwafels Pretmix (ik spring even uit de ban, hier had ik al een maand zin in) Hagelslag Vlokken 2x burrito's knor 2x kippensoep 4x tomatensoep chips (nog een keer uit de band gesprongen haha) Jam van Zonnatura voor de kleine meid beschuit 2x ham 2x boterhamworst 2x snijworst La vache quiri(hoe schrijf je dat) Totaal 40.31 Totaal na kortingen 31.15 Er zit alleen geen eten bij voor onszelf, behalve de patat. Die eten wij zondag. Maar met de wortels, tomaten, courgette en bietjes ga ik eten maken voor mijn dochter. En volgende week mag ik 4 gratis appelflappen ophalen. Ik lust ze alleen niet. Vleeswaren is voor meerdere weken.
Hier ook maar dan 10 pakken Zn aanbieding daar moest ik toch even flink van profiteren. Heb lasagnette, lasagne, roti, en iets met wraps meegenomen Verder: Aardappelen Bolletjes 2 pakken koekjes Ham Grillworst Gaan morgen onverwacht een dagje snowboarden in winterberg dus vandaar de extra dingen. Je kunt ook in die bus eten maar dat zal wel lekker duur zijn. Gekregen van mijn schoonouders via vakantieveilingen. 4 uur komen ze de kleine meid ophalen (gaap) en dan moeten we om 05:00 uur in driebergen zijn dan gaan we met de bus naar Winterberg en zijn we om 22:00 uur weer terug 's avonds. Heerlijk een dagje weg samen en eindelijk weer lekker actief snowboarden. Zal wel spierpijn hebben na zn lange tijd niks doen
Mijn moeder woont aan de overkant van een plus en haalt 6 wereldgerechten, voor de gemakkelijke kookdagen, normaal probeer ik dit toch niet te kopen, want vind het echt te duur, maar voor die euro per pak, wil ik ze nog wel halen. Doe dan extra groentes erdoor waardoo we ook wat kunnen invriezen. Deze week ben ik ziek en heb ml 3x naar de winkel gestuurd, Lidl voor multivruchtensap 12 flessen voor 10,50 Ah voor maaltijdsalades, maar ml heeft meer meegenomen voor zichzelf onder werktijd, En ah voor een 6pack cola voor de buikgriep, komt ie thuis met 8 flessen cola van 16,50 incl zegels... Holymoly, das wel wat anders dan 6blikjes.... Pfff gelijk ah gebelt en we mogen het morgen terug brengen gzd!! Gewone boodschappen moeten nog gedaan worden, maar zal niet veel zijn... Xxx
Ik doe er ook extra groenten in, vries dan ook altijd wat in. Heb 1 Mexicaanse taco's, beef teriyaki, 3x kofta Had thuis nog paar pakketjes kip tandoori staan
Ik ben niet zo'n fanatieke mee schrijver, maar lees wel geregeld mee.. En ik had even een vraagje Ik las ergens dat de aardappels 5 kg in de aanbieding waren voor 1,79? Kan iemand mij vertellen waar? Alvast bedankt
hier heb ik een tijd geleden tips gevraagd en het is gelukt. het was krap maar met een beetje hulp van anderen is het toch erg goed gelukt.. Ik blijf hier mee lezen en schrijven als ik tips tegenkom Nog bedankt voor al jullie tips!
Ik laat me moeder 1 van ieder halen die wij lekker vinden: Madras, tandori, lasagnette, lasagne, buritos en durum. Zal zeker bijde lasagnes er extra groentes makkelijk bij kunnen doen. Rest zoek ik gewoon even uit welke groente er lekkr bij is. Normaal eten wij het met ze 2 tjes, zou fijn zijn als we er samen door de toevoeging toch2x vannkunnen eten ipv 1... Tips zijn welkom
Bij kip tandoori voeg ik altijd paprika's en sperziebonen toe. Vind ik erg lekker erin! Wij zijn ook met Zn 2en en kunnen er dan 2x van eten.
Bij lasagne doe ik er altijd 350 gram gehakt in en dan verse prei, wortel, paprika, broccoli en courgette. Eventueel als ik het over heb nog wat roosjes bloemkool. O ja en rode ui gaat er ook in. Op her pak staat dat je (uit mn hoofd) 450ml melk en 250 water moet doen, dit draai ik altijd om. Dat scheelt ook weer een hoop vet. Door de extra groentes doe ik er ook meer water bij dan staat aangegeven. Hier gaat het hele zaakje dan in een keer op (man is een heeele grote eter) krijgen we extra eters onverwachts heb ik altijd een pakje losse lasagnebladen staan en doe ik er wat extra in. Wij kopen ze eigenlijk alleen omdat we de sausmix van knorr het lekkerste vinden. Bij de roti doenwe ook altijd ipv 425 gram 600 gram krieltjes en meer sperziebonen tegenover dezelfde hoeveelheid kip. Kom je wel wraps tekort maar het is ook heerlijk om gewoon op te eten. Hier blijft dan wel wat van over en op brood is het gek genoeg ook heerlijk. Nog lekkerder: broodje even roosteren. Mjummie.