Moet zeggen dat ik wel eens slechtere heb gegeten in restaurants! En ook bij de slager. Normaal maken wij ze zelf maar met die 50% korting kan daar qua prijs niet tegenop. Dan zijn ze echt een uitstekende vervanger.
ik ben gek op spareribs! jammer dat ik de enige hier thuis ben. Ik ben nu een stamppot aan het maken, momenteel het enige dat onze tweeling lust. Gelukkig vindt ik het zelf geen punt om op een soort stamppot-dieet te gaan in ruil voor smullende kindjes aan tafel die tenminste groente eten gisteren boerenkool en vanavond wortelstamppot.
Onskleintje: griezeltje boerenkool met dit weer Maar wel fijn dat de tweeling dan eet, dat is ook wel wat waard. Hier gelukkig tot nu toe een goede eter. Spareribs: als we ze halen altijd bij hetzelfde restaurant en die vallen zo van het botje jummie. Maar we doen dan altijd 1 portie spareribs en 2x frites erbij (zijn vers gesneden dikke friet met kruiden). Anders is het behoorlijk aan de prijs.
haha ja dat dacht ik gisteren dus ook mijn ene zoontje heeft (niet gecorrigeerd in zijn leeftijd) ondergewicht en dit eet hij heel goed. hij wilde wel 3 keer opgeschept hebben terwijl hij ander avondeten weigert (behalve vlees) Gisteren at hij ook al goed dus ik denk nu YES!
haha moet wel lachen met je stamppot. kan me er niks bij voorstellen, hier is het standaard; mama, bah! als ik dat op tafel zet. wel fijn dat ze dat zo goed eten! spare ribs; oja heerlijk! hier net op marktplaats een leuk fietsje gekocht voor dochter. voor maar 35 euro, zag er nog super goed uit, en was van gazelle. en eigenlijk gratis want heb deze maand uitbetaling binnen van euroclix van 25euro en 12,50 van moneymiljonair dus dat gebruik ik hiervoor. ben weer helemaal happy!
Leuk is dat he om zo 'gratis' spullen te shoppen. Ik spaar voor een puky loopfiets a 65 euro. Heb 20 euro van oma gehad en nu dus nog 45 euro sparen. Hoewel ik al 20 euro heb staan, dus het schiet al lekker op. Pas een mixer gekocht uhm gekregen op bol.com. Hopelijk gaat deze wat langer mee.
Een tijdje geleden dat ik hier schreef, weinig tijd gehad laatste weken... Hier binnenkort ook o.a. Spareribs, want we krijgen voor het eerst een half varken, van de boer. Ben benieuwd hoe dat bevalt. Mijn man gaat hem zelf helemaal versnijden en portioneren, en ik helpen met in de vriezer steken... Het varken is enkel met enkel etensresten vetgemest, dus geen gekke bijvoeding, antibiotica of troep oid. Leek me allicht een heel verschil met de kiloknallers die ik nu vaak in de supermarkt koop...
Soit niet om je bang te maken maar ik mag hopen dat ze het varken geen uien hebben gegeven. Als een varken namelijk veel uien eet bederft het vlees ondanks invriezen. Mijn vader komt van de boerderij en hebben dit een keer gehad. Konden alles weggooien. Ook smaakt het vlees zelf naar uien. Maar met welke hoeveelheden dit dan is weet ik niet. Ik vermoed dar het toen om een grote partij uien ging. Grappig detail: een varken die je kerststol of iets geeft wordt mega dronken van het spijs haha.
Wij hebben zo'n week geleden ook de vriezer behoorlijk aangevuld met vlees, we kopen altijd kip in via België, dus een hele la vol met kip en dan nog een la vol met 8,5 kilo schaap van de boer. Ben alleen niet zo heel dol op schaap, alleen voor zo af en toe, dus daar ga ik denk ik nogal lang mee doen. Heb er laatst al wat mee gemaakt, in de oven en dat was lekker.
Wow meiden, hier ben ik weer, heeeel druk gehad met van alles.... Vooral met dochterlief die een afgeplat hoofd heeft en dus vaak naar fysio, osteopaat en kinderarts (fysio vermoeden dichte schedelnaad) moet, zoon jarig, en wennen op school, weer aan het werk Jullie kennen het vast wel Ga even bijlezen in ieder geval! Nijntje ik zag dat je iig een jongetje krijgt? Ik ben bezig met zoon liefs kleding,er zit nog wel wat tussen, rompers shirtjes, ik ga even voor je kijken goed? (Dat had ik een tijdje geleden beloofd)
sterkte voor je dochter Soepstengel, dat lijkt me best wel heftig! Hier veel dagjes weggeweest in de vakantie, en toen gepicknickt (3x rond de 9 euro extra), dus wel wat duurder uit qua boodschappen. @soit brrr knap van je man dat hij dat durft.
Mijn dochter krijgt over 3 dagen als het goed is een provocatietest in het ziekenhuis (er is vermoeden van koemelkallergie) dus dat vind ik ook erg spannend. Volgens de kinderarts was het niet echt nodig (als ze standaard kunstvoeding krijgt gaat ze ontzettend veel huilen, met deze dieetvoeding niet) maar moest het van de verzekering.
Klinkt goed al dat vlees in de vriezer, maar heb je wel een vrij grote vriezer nodig denk ik?! Weekmenu: Maandag: Bloemkool met rijst Vandaag: Eten bij een vriendin Morgen: Bloemkool met aardappels Donderdag: Broccoli met aardappels Vrijdag: Restje chinees Zaterdag: Patat Zondag: Wij zelf pizza dochter uit de vriezer Maandag gaan we een midweek naar CP. Konden een goedkope mystery boeken en gisteren hoorden we dat we naar heijderbos gaan. Hebben er zin in. Neem ingevroren eten mee voor maandag of dinsdag. Eten een keer patat in het zwembad. Man maakt een dagje pannenkoeken en eten een dag sla met aardappels. Wil zo min mogelijk kopen op het park. Brood nemen we ook gewoon zelf mee.
Als je bloemkool met aardappels of de broccoli heb je er dan geen vlees bij? En bloemkool met rijst heb je daar een sausje bij?
Saar veel plezier Daarom durf ik nooit mystery te boeken. Doodsbang dat ik op Heijderbos kom. Niet omdat het park zo slecht is, helemaal niet zelfs, maar woon er maar 5 minuten fietsen vandaan. Dan is het toch alsnog een dure vakantie hè?
@roomijs: Ja ook vlees, heb nog wat in devriezer. Dat haal ik eruit weet nog niet wat. Bij de bloemkool me rijst kip met sate. @deedee: 2 jaar geleden zaten we ook 15 minuten verderop maar op zo'n park merk je dat toch niet. We gaan het park toch niet af.
@ saar veel plezier! altijd leuk zon parken. handig idd dat je lekker veel zelf mee kunt nemen, al is de verleiding wel groot om met zoiets daar altijd wat te kopen vind ik.
Lekker al die voorraden met vlees. Hier zitten we er ook aan te denken om binnenkort een flinke voorraad vlees in te slaan maar voor nu moet ik eerst de bestaande voorraad op gaan maken. Heb mezelf een challenge gegeven met foto's en recepten om mijn blog. Vanavond staat er een volkoren lasagna op het menu en verder weet ik het gewoon echt nog niet. Ik ben zo moe van een enorm drukke werkweek en eigenlijk komen alle verplichtingen me nu al me oren en neus uit maar nog even doorbijten. @Saar; Hele fijne vakantie! Leuk zo'n mysterie park @Islah; Succes met de provocatietest! Ben benieuwd naar de uitslag. Zeker als ze nu al zo heftig reageert op standaard voeding. Wij houden ook niet zo van schaap, het heeft een hele overheersende smaak vinden wij maar inderdaad als het heel goed bereidt is kan het wel lekker zijn.