Ik reken voor de wekelijkse boodschappen 65,-. Wij zijn nu nog met 3, maar over een week of 2 met z'n 4en. Ik koop zoveel mogelijk bio en heb van bepaalde producten toch echt wel een voorkeur voor merken. Deze week zal ik wel over budget heengaan, omdat ik straks even naar het kruidvat ga voor pa pers newborn a 5,- perpak. Kan met m'n kruidvatkaart 4 pakken halen. Heb dan voor d baby al best wat pakken in huis. Verder straks nog even spruitjes afkoken, want dinsdag hadden ze nog spruitjes voor 0,39 per 500 gram bij onze Jumbo, dus 4 pakken meegenomen. Een pak is al gisteren opgegaan, de andere 3 gaan de vriezer even in.
Ok, ik ga deze week toch niet over het budget heen. Ze hadden bij het kruidvat nog 1 pak pampers new baby maat 2. Maat 1 heb ik al een paar pakken van en ons kindje wordt aan de grote kant, dus maat 1 zal niet lang meegaan. Dan volgende week vrijdag/zaterdag maar even bij etos scoren, die hebben dan een aanbieding met pampers new baby.
Ik wilde eerst ook wasbare luiers gaan gebruiken maar denk dat deze baby wel de laatste is en het schijnt alleen echt voordeliger te zijn wanneer je ze voor meerdere kinderen gebruikt. Dus dan maar voor het gemak wegwerpluiers uit de aanbieding of van action. Misschien dat ik voor over een tijd wel een aantal wasbare luiers koop, want het schijnt dat zindelijk worden dan veel sneller gaat.
Ik weet niet of dat klopt, maar het is idd natuurlijk het goedkoopste als je ze ook nog eens voor meerdere kinderen kunt gebruiken
Op Amerikaanse sites vind je ze vaak trouwens veel goedkoper (nieuw dus). Moet je alleen wel met een creditcard of via PayPal betalen... Is soms per stuk wel 5 euro goedkoper dan via Nederlandse sites. Al weet ik niet hoeveel verzendkosten ze vragen.
Ja, en je betaalt ook nog import-heffing geloof ik Als ik ze ga kopen, koop ik zo'n pakket waar er gelijk 25 in zitten.... is een stuk goedkoper dan ze per stuk kopen in elk geval. Maar ik ga ook wel even tweedehands kijken, denk ik
@Brendajohn, goede tip! Hier gaat al het kleingeld nu in de spaarpot van onze zoon (de 5, 10 en 20 cent muntjes) Contant betalen doen we al, scheelt ook een hoop indd! Heb zo veel beter controle over het geld dan wanneer ik alles pin.
Sommigen vinden het erg overdreven of vies, maar wij hebben (alvast) via marktplaats een pakket wasbare luiers gekocht, gebruikt dus. 17 luiers en 22 inleggers, 100 euro voor betaald. Zijn waarschijnlijk ietsje te groot voor een newborn dus voor in het begin komen er 'gewone' luiers maar daarna hopelijk wasbare. als ik deze nieuw zou hebben gekocht was ik een paar honderd euro kwijt geweest. Aan boodschappen zouden wij veel meer kunnen besparen, het lukt ons maar niet. Dan weer ff naar de albert heijn omdat ie om de hoek zit (normaal gaan we naar de aldi) en ik gooi veel te veel weg. Moet echt eens beginnen met een lijstje voor de hele week wat we gaan eten, en ons daar ook echt aan houden! Vind ik nog wel lastig..
Oefening baart kunst, toch? Hier gaat het ook wel eens mis, maar we blijven gelukkig wel steeds vaker binnen ons budget
Ik heb 100 euro per week incl luiers tanken kleding verjaardagen echt alles dus. Tanken is zowieso iedere week 20 euro. Werk is uur rijden heen en uur rijden terug. De luieraanbiedingen bij de makro zijn echt niet goedkoop. Het lijkt zo maar de bedragen in de folder zijn excl BTW. dit weekend zijn de luiers van pampers new born 50% korting bij de etos. 15 cent per luier zijn ze dan. Helaas heb ik er niks aan omdat het mast 1-3 is
iemand de actie-verpakkingen van deze actie al gespot? Ben al bij c1000 en bij ah geweest, maar zie ze nog nergens https://www.kortingisleuk.nl/campinafruityoghurt
Ik heb die een tijdje terug al gehaald, gewoon bij een middelgrote AH. Is wel al een maandje geleden denk ik.
Tweedehands zag ik ze ook wel op MP! Je moet dan natuurlijk wel opletten of ze er nog schoon uitzien enzo maar de meeste die ik zag waren nog gewoon netjes.
Ik niet hoor. 't Is toch gewassen. ; ) Ben ook van plan om op die manier nog aan wasbare luiers te komen... Idd lijkt me dat voor in het begin niet zo handig en te groot. Mijn 3e dochter woog net iets meer dan 3 kilo en mijn tweede zelfs maar 2800 gram dus de nr. 1 luiers waren in het begin vaak al erg groot. Wat me alleen lastig lijkt met wasbare luiers is wanneer je ergens naartoe gaat ofzo.
Ik zag ook de luiers bij de Etos, 2x gaan maar, even maatje 1en 2 4 pakken van halen..... Vandaag heel goedkoop gegeten, een Surinaamse klant had eten gemaakt voor mij en collega, heel lief, dus lekker gegeten! Schuift de zuurkool een dagje op! Verder weer bezig met een weeklijst maar heb echt 0,0 inspiratie..... Dus...... Kan niet wachten tot de markt bij ons om de hoek komt, ben zo benieuwd of dat gaat schelen!
Ik vind de markt hier niet vaak spectaculair. Nou ben ik al erg lang niet meer geweest, omdat ie hier voor de deur op m'n werkdag is, maar vorige week (heb nu verlof) voor het eerst weer eens en toen toevallig een kilo paprika's voor 1,- gescoord. Kan ik 2x soep van maken (hoef dan maar heel weinig dingen bij te halen), dus dat was wel een mooie. Morgen weer even kijken of er nog zo'n leuke actie is ergens.
Markt hier is ook niet echt iets, soms vind je wel iets dat net iets goedkoper is dan Lidl maar niet echt veel. Toen ik in Den Haag woonde kochten we ons fruit/groenten op de markt altijd, dát scheelde echt een hoop. Is natuurlijk ook een ontzettend grote markt en hier waar ik nu woon staan 2 groentenkramen en van de overige dingen allemaal maar 1. Moet wel zeggen dat dat 6 jaar geleden is dat ik in Den Haag woonde, dus wellicht dat de prijzen er nu ook erg hoog zijn.
Hier is de markt op zich wel goedkoop. Fr it haalrik bijna nooit omdat het sneller rot dan uit de winkel. Groentes zijn daar wel goed maar het ene is goedkoop andere juist niet. Zelfde geld voor de vlees en kaas kraam en de bakker. Op zich logisch ze moeten het toch ergens aan verdienen. De kunst is dus om prijzen te weten bij de supermarkten en dan op de markt te vergelijken. Hier hebben ze bijvoorbeeld altijd een zak van 6-8 paprika's voor 1 euro. Bospeen is ook altijd 99cent dus die zijn goedkoop
Bij Ah, bolkje. Viel hier erg in de smaak Hier is de markt wel goedkoper, maar de kwaliteit is vele malen minder. Dus ik zoek qua groente en fruit gewoon de aanbiedingen op. Ik had altijd 3 zakken fruit voor 5 euro. Ga ik wel doen als de baby toe is aan fruit, want dan pureer ik het gelijk in een hoop potjes voor in de vriezer. maar had nu weleens 3 rotte appels. Bij de Boni hebben ze elke week wel appels in de aanbieding.
Hier op de markt, ( waar die vandaan komt) is een kraampje waar je zelf het fruit en groente mag pakken, dat vind ik al schelen dan kan je iig zelf uitzoeken welke appels bijv. Je wilt.... Vorige keer had ik een hele zak groente en fruit voor 9,- Hebben ze bijvoorbeeld 3 mango's voor 2,- dat vind ik wel leuk Maar de markt komt op woensdag en ik maak meestal m'n lijstjes van zat-zat.... Dus moet even kijken hoe ik dat ga aanpassen, met mijn zoontje ga ik liever niet de weekboodschappen op woensdag doen, dan moet ik alleen met hem en duurt het veel langer Vanaf maart gaat hij naar school en heb ik alleen de kleine meid, dus dan kan het wel Vorige maand trouwens van de 350 maandbudget 9,50 over.... Daar zitten ook wekelijks de koopzegels bij.... Zo'n 5 à 6 euro extra per week wat op een pasje wordt gezet met 3% rente. Dus eigenlijk zo'n 30 over.... Deze maand meer opletten, hoop dat we zoveel over houden per maand zodat we de "5de week in een maand" ook van die 350 kunnen betalen.... (en eigenlijk zoveel overhouden dat we het maandbedrag kunnen verlagen....) Iemand nog lekkere eet ideeën? Heb nu hutspot, en preischotel (zit nog in de vriezer) Moet nog 4dagen.....hihi