Met zijn allen rennen naar de lidl dames! Ze hadden er echt nog genoeg! En anders haal ik ze wel voor jullie
en mijn man dan..haha! ik zit echt te bedenken hoelaat ik weg zal naar de Lidl 15 euro is natuurlijk niets. Hier eten de kindjes het liefst van die dikke yoghurt. Hoeven we ook geen andere toetjes meer te kopen.
Wij zijn trouwens over gestapt op prepaid energie. We verwachten dat dit een flinke besparing per maand gaat opleveren
Het werkt eigenlijk hetzelfde als bij een prepaid telefoon abbonement. Je laadt zelf maandelijks een tegoed op. Bij minder gebruik neem je je tegoed mee naar de volgende maand en blijft ook onbeperkt geldig. Gebruik je meer dan krijg je een melding dat je moet opwaarderen. Doormiddel van een slimme meter wordt er dagelijks uitgelezen en je kan je verbruik ook zelf in de gaten houden. Wij kregen jaarlijks altijd een bedrag terug omdat wij ook zuinig zijn maar bespaar dat bedrag liever per maand. Zeker nu man nog steeds geen enkele bron van inkomen heeft.
@dronty, dat klinkt lekker! Ga ik van de week ook maar eens proberen denk. @elena, heerlijk zo'n moestuin joh! Vorig jaar hebben we wat kleine plantjes gehad en ook wat een klein kasje, zoals kruiden en tomaatjes. Dit jaar waren we te laat met zaaien maar volgend jaar gaan we wel weer wat planten denk. Scheelt toch weer met je boodschappen.
Haha ik zie dat ik een paar pagina's gemist heb behoorlijk late reactie dus Maar je hebt dus nog wel gewoon zelf yoghurt nodig om yoghurt te maken als ik het goed begrijp? Is het minder zuur?
Dat is het zeker! Ik vind het zelf een veel te hoog bedrag. Normaal gebruik ik 400 euro per maand, dus de ene maand 80 euro per week en de andere 100 euro per week. Meestal doe ik het zo dat in de maanden dat er maar 4 boodschappendagen (donderdag) in het salaris zitten ik voor die overige 80 euro (dus 4 keer 80 euro eten en dan 80 euro over) kleding en andere kleine benodigdheden voor in huis koop. Nu had ik de laatste tijd best wel wat zwangerschapskleding nodig omdat ik echt een veel grotere buik heb dan de vorige keer. Ook dochter had een flinke groeispurt. Het lukt me eigenlijk niet/slecht die 80 euro naar beneden te krijgen. Dit vind ik echt te veel voor 3 personen, zeker omdat we helemaal geen luxe eten willen/gewend zijn. Maar wanneer ik boodschappen bestel (2,50 bezorgkosten, dat valt mee) en zij hebben een bepaald product niet op voorraad van een goedkoop merk dan doen ze een A-merk. Als ik dus bestel en ik denk 70 euro te moeten betalen gebeurd het regelmatig dat dat echt veel meer is. Nu heb ik voor morgen als de boodschappen weer komen bij de opmerkingen geschreven dat ik graag alleen echt dat merk wil (oke budgetmerk) en anders geen vervangend product. Een paar kleine dingen kan ik zelf namelijk best halen/tillen.
Weer een weekmenu. Onze weekmenu is Vandaag: wraps uit de oven Donderdag: pasta ovenschotel vrijdag: Mexicaanse ovenschotel Zaterdag gyros en oven aardappelen zondag: spinazie ovenschotel Maandag:sperziebonen Dinsdag: wraptaart
ik las dat je dit 10keer kunt gebruiken en daarna weer uit de supermarkt omdat de negatieve bacterieen dan de overhand kunnen krijgen.
@ dronty, nu kan ik je Mexicaanse openschoten recept nergens meer vinden en wilde het eten vanv. Zou jij zo lief willen zijn om het nog een keer op te schrijven?
Sarax@ Tuurlijk bij deze nog eens het recept. Benodigdheden: 250 gram rijst 400 gram kipfilet in blokjes gesneden. 2 paprika's 1 ui 1 prei 125 gram crème fraiche zak tortilla chips geraspte kaas zakje Taco kruiden mix 100 ml water. Verwarm de oven voor op 200 graden kook de rijst. snipper de ui en snijd de paprika en prei Bak dit even tot de ui glazig word. Voeg de kipfilet toe. Voeg daarna de kruiden mix met water toe en laat 5 minuten zachtjes mee koken. Dan voeg je de crème fraiche toe. Als dat goed is gemengd voeg je een klein handje geraspte kaas toe. Als de kaas is gesmolten voeg je de rijst toe. Is het goed gemengd dan doe je het in een ingevette ovenschaal. Daarover verdeel je de tortilla chips. strooi daar wat geraspte kaas over zet de schaal 10 minuten in de oven tot het kaas is gesmolten.
Hier schuift het weekmenu weer door. Gelukkig was de 144 euro allemaal houdbare dingen. Gisteren gebeld door de gynaecoloog dat de antistoffen flink aan het stijgen zijn. Dus moesten met spoed voor een echo komen en kregen daar eten. Nu zitten we in Leiden dus afwachten maar hoe het gaat en of ik opgenomen moet worden daar.