Een tip voor budgeteters.. Pak vissticks 12 stuks bij Dirk voor 92 cent 5 kilo aardappelen 2,39 Je kan hier zeker als 1 persoon, 4 dagen van koken en totaal bedrag is dan nog geen 80 cent per maaltijd.
2 pakken tomatensoep bij dirk voor 1,50 Met 1 pak maak je 1,5 liter soep. Kun je 2 dagen van eten en ook voor tussendoor. Met een verse stokbrood van 1 euro kom je uit op ongeveer 1,75 voor 2 dagen
Lijkt me wel dat er minstens nog groente bij moet... En vier dagen hetzelfde eten lijkt me niet super gezond...
Hier een 'dipweek' gehad. Doordeweeks geen tijd gehad om budgetlijstjes te maken en boodschappen te doen, alleen vrijdagmiddag even snel met de jongste voer voor de dieren (30 euro) gehaald en naar de natuurvoedingswinkel (20 euro voor 5 producten...) geweest...niet echt budget dus. Maar kunnen we wel weer even mee vooruit. Komende week ook wat lastiger ivm vakantie, maar we zullen zien hoe het loopt.
Smaken verschillen kan natuurlijk wat groente bij. Niet 4 dagen achter elkaar. Je kan met deze boodschappen 4 keer dit klaarmaken verspreid over de weken.
Wij eten amper aardappels, dus een maaltijd als aardappels/vlees/vis/groente is hier al geen optie voor meer dan 1 x per week. Zowel kids als vriend zijn dit niet gewend te eten. Mijn vriend is Antilliaans, dus hier staat vaak pasta, rijst of polenta op het menu.
Mijn soep is al klaar voor straks Heerlijk gevuld met wortels, aardappels, spitskool en doperwt. Straks doe ik er voor de oudste nog stukken maiskolf bij en een stokbroodje. Er zit geen vlees doorheen, maar dat vind ik in de soep vaak niet zo lekker
Ik gruw ook van gekookte aardappelen, maar je kunt natuurlijk ook bakken of aardappel idee of aardappel anders maken ofzo. Wij eten wel een keer of twee per week aardappelen, maar nooit gekookt, maar niet enkel aardappelen met vlees/vis/vleesvervanger...lijkt me ook niet gezond...dan zou ik nog eerder enkel groente en v/v/v eten. Jongste eet sowieso geen aardappel, in geen enkele vorm (lust ze niet). Wij eten dus ook vooral dingen als pasta, rijst en wraps ed.
Niks mis mee lijkt mij NiekeKris Aardappels zijn ook maar "saai". Het voordeel met 2 buitenlandse ouders is dat je vaak buitenlands eet en daar ook net wat meer variatie in lijkt te zitten (voor mijn gevoel dan). Dat in combinatie met gerechten uit andere landen en je hebt zo een leuk weekmenu voor weinig
Ik ben 'helaas' hartstikke Nederlands en opgegroeid met aardappelen (zelden gaar...), groente en vlees. Iedere avond weer... Sinds ik het huis uit ben nooit meer gegeten tot ik kinderen kreeg. Mijn man vindt het overigens wel lekker. Ik houd erg van buitenlands eten, hij minder, dus we varieren maar zoveel mogelijk.
Oh oke zo te zien een slechte tip dus Ik moet erg budgetteren want verzorgingsspullen moet ik er ook mee halen Ik vond het wel oke haha maar goed geldt niet voor iedereen, was een tip voor als het ooit heel lastig word met boodschappen. Je kan het ook op z'n marokkaans bereiden. Dan heb je nodig: Stukje kip (drumstick ofs) Aardappelen Wortel Olijven Je marineert de kip naar smaak. Doet deze in een pan op laag vuur en draait af en toe. Dan doe je even heel goed wat kruiden in de pan, (bv: zout, peper, ras el hanout dit is een mix van marokkaanse kruiden) Vervolgens voeg je er water aan toe tot de kip BIJNa helemaal onder water is. Je doet dan de aardappelen erbij en de wortels. Goed laten koken tot de aardappels zacht zijn en je erdoorheen kunt prikken. Dan even kort te groene olijven erbij (zorgt voor een lekkere geur en smaak vind ik). En dan ben je klaar! Let op dat je jus wel een bruin kleurtje heeft en niet te waterig is anders moet je nog kruiden erbij doen. Je kunt kip in het midden serveren, eromheen de aardappeltjes en wortel en olijfjes erover. En wat jus waarin alles gekookt is. Wij eten dat dan met brood (met de hand dus). Geen dure groentes en je maag word goed gevuld
Ja, het zal ook met wat wortelen erbij prima zijn hoor Anoniem, maar ik maak er bij mij in huis echt niemand blij mee. Een zak wortelen kost je nog geen euro. Bij de lidl heb je in de diepvries een zak met groente voor 1,60 ongeveer. Daar zit bloemkool en nog wat soorten doorheen. Dat kan je ook prima wokken of bij de aardappels en vissticks doen. In je eentje kan je van die zak ook makkelijk 3x eten, misschien zelfs 4x. Welke verzorgingsproducten gebruik je? Misschien dat ik daar nog wat tips in heb
Zo. Iedereen weg. Huis schoon. De jongste slaapt al. De oudste is nog even aan het bijkomen. Er is echt ontzettend veel over Dat wordt lekker veel restjes de komende tijd. Erg fijn want volgende maand doen we even flink de hand op de knip.
Anoniem: bij de plus heb je zakjes soepgroentes. 450 gram voor 49 cent. Zit bleekselderij, prei, doperwten, wortels, sperzieboontjes en bloemkool in. Dat is veel gevarieerder en lekker in alle wok en eenpansgerechten.