De 1 euro aardappels zijn hier nooit aangekomen en er werd verteld dat ze ook niet kwamen. Dus voor ons gevoel gewoon een leuk lokkertje van de c1000 om je in de winkel te krijgen. We zijn dus ook met lege handen weer weggegaan.
Hoe doen jullie dat? Wij hebben straks ongeveer hetzelfde, alleen dan voor 2 personen. Dat vind ik al heel moeilijk!! Heb je tips om het geld zo goed mogelijk te besteden? Ik heb een lijst gemaakt met de noodzakelijkste dingen die in huis moeten zijn om te kunnen overleven. Maar als ik die lijst haal, dan zit ik nog meestal op de 40 euro+...hoe doe je dat met duurdere uitgaven zoals wasmiddel? Ik haal nu wasmiddel bij de hema, is goedkoper dan aldi&lidl. 2 euro voor 2 liter. Meer tips dames, voor goedkope maar goede producten?
@ soepstengel:ik reken nu 75 per/week waarvan 15 voor flesvoeding en 10 euro voor luiers. elke maand pin ik 300 euro, leg dus meteen 60 apart voor flesvoeding en 40 voor luiers. Luiers koop ik vervolgens altijd in de aanbieding, zoals nu ah en kruidvat. de rest is voor boodschappen. Lukt meestal wel voor 30 euro per week. groente en fruit komen van de boer. en brood koop ik op de markt. drogisterijartikelen koop ik ook altijd in de aanbieding. we hebben altijd dove of nivea en dat is vaak 2=1. we reserveren verder 100 euro voor diesel. en de rest gaat meteen naar de spaar nadat de rekening eraf zijn.
Mag een tip van een man ook? 3 Juszakjes voor 0,29 bij de supercoop 250gram koffie voor 0,74 bij de supercoop koffiemelk 1 liter voor 0,59 bij de supercoop toetjes met room voor 0,17 bij de aldi, supercoop en AH afbakbroodjes voor 0,32 bij de aldi en AH suikerklontjes 1 kilo voor 0,79 bij supercoop brood 55 cent bij de aldi afwasmiddel 1 liter 0,39 bij de supercoop wasmiddel 2 liter voor 1,79 bij de supercoop wasmiddel 2 kilo voor 2,19 bij de supercoop halfvolle melk 1 liter voor 0,47 bij de supercoop sigaretten pakje 25 stuks voor 2,50 bij de lokale pool chips 200 gram naturel of paprika 0,49 bij de supercoop groente in pot 720gram van 0,45 tot 0,69 bij de supercoop spruitjes 750gram voor 0,50 bij de aldi cola,sinas,7-up 1,5 liter voor 0,31 bij de supercoop vanille vla 1 liter voor 0,55 bij de AH kipburgers 4 stuks ( uit de vriezer ) voor 1,59 bij de AH bloemkool zak 1 kilo ( schoongemaakt ) voor 1,99 bij de AH ( eet je 3x van met 2 man ) pizza magarita voor 0,59 bij de supercoop boter 500gram voor 0,49 bij de aldi wc papier (zacht ) 12 rollen voor 2,19 bij de supercoop keukenrol 2 stuks voor 0,39 bij de supercoop Ik kan zo nog wel even doorgaan, maar zo heb je een idee. Er zit dus geen enkel A merk bij op die manier maar is prima te eten/gebruiken.
Natuurlijk!!!! Thanks! Bij de aldi heb je ook fijne kipschnitsels, wat eigenlijk kip cordon bleu is. verpakt met zijn 2en voor iets van 1.69 heten kipfilets ham/kaas
gezellig marnatman! ook maar eens bij de supercoop gaan kijken, zie dat de pizza daar niet duur is. gooi er zelf altijd nog paprika en ui op, dus kan een goedkope ook.
wattenschijfjes van de hema, per 3 rollen verpakt voor 2 euro gebruik ik ook. daar hebben ze trouwens ook de billendoekjes vast in prijs, 3 pakken voor 3 euro.
Ik haal alles bij de aldi en haal echt alleen de dingen die we nodig hebben. Haal het goedkoopste vlees en vlees waren. Bijvoorbeeld smeerworst voor 29 cent en cervelaatworst voor 79 cent (uit mn hoofd gezegd) brood 69 cent. En wij eten potten groente is goedkoper dan verse groente. Luiers van de aldi zijn 11.49 voor 70 stuks doe ik 2 weken mee soms 3 weken. Wasmiddel haal ik daar ook maar dan wel poeder. Ik haal nooit vloeibaar dat is in mijn ogen duurder. Gebruik ook geen wasverzachter. En alle kliekjes die over zijn eten wij of de volgende dag of weg geven het aan de halve hond die we hebben. Hondje is 15 en eet niet zoveel. Wij halen voor de kids aanmaaklimonade en ijsthee (is het goedkoopste sap). Chips koek en snoep halen wij nooit.
Trouwens wij halen altijd half om half gehakt is goedkoper dan rundergehakt. En verder doen wij het met het goedkoopste vlees wat er is. Wat wij ook wel eens doen is een pak koolvisfilet en die kruiden en parneren. HEERLIJK!!!
Wat kost de waspoeder bij de aldi? Is dat dezelfde prijs als de vloeibare variant? iig kan je de helft van de aangegeven hoeveelhied gebruiken om te wassen, heeft ooit de wasmachine monteur me verteld. De was word schoon en het is beter voor de wasmachine. luiers van de aldi zijn trouwens een aantal jaren geleden als bese uit de consumententest gekomen. Ik ga ze als we ooit een baby mogen krijgen ook gebruiken. Wel heftig Que dat je helemaal geen luxe artikelen kunt gebruiken. Want ondanks dat ze niet nodig zijn om te overleven, is het wel iets wat je erg kunt missen.
Ik maak heel vaak spitskoolschotel, heel makkelijk en je kunt er een enorme hoeveelheid mee maken. Vult goed en is gezond. Ook maak ik regelmatig captains dinner...capucijners met spekjes, uien, paprika en een scheutje ketjap manis en chilli sweet chicken saus. Ook een goedkope maar voedzame maaltijd.
Ik heb even geen idee wat het poeder daar kost. Ik heb mn bonnetjes weg gegooid inmiddels. Ben daar misschien morgen weer dus kan dan wel even kijken voor je. Tja wij weten inmiddels niet beter... heb gelukkig met de kerst wel van een aantal lieve meiden luxe dingen gehad en daar hebben we erg van genoten en af en toe kunnen we er nog van genieten. Wat ik wel erg mis als ik ongi moet worden is chocolade.... maar ja dat scheelt ook weer voor de lijn . Morgen hebben we een gesprek met de voedselbank dus ben heeeeel erg benieuwd!!!
Klopt maar is duurder volgens mij wij moeten het met zn 5e er mee doen... dus 1 pakje koolvisfilet zitten er 4 in dus das mooi te doen. Kleinste krijgt dan van iedereen een reepje