Mijn man is trouwens ook van het bewaren: hij is gewend om groot te koken en het verspreid over meerdere dagen te eten. Laat dus gerust een pan eten nog 5-6 dagen staan om vervolgens de restjes op te eten.. en nou ja, het gaat tot nu toe steeds goed (i.e. zonder voedselvergiftiging)
Ik zeg: doen, wij hebben er eentje gekocht vorig jaar ivm de borstvoeding die ik heb ingevroren, een vriezer vol dus. Het is zoooo handig, stel je hebt bij de c1000 bonduel groenten in de aanbieding (1+1 gratis aantal keer per jaar), dan kun je lekker veel inslaan, zelfde met brood van ah 3 voor 2 euro. Pizza is ook wel eens in de aanbieding, Of de aardappelschijfjes van de c1000 1+2 gratis van vorige week, hier ligt die vriezer nu lekker vol mee. Ideaal! Je moet wel een vriezer nemen met AA+ want anders betaal je uiteindelijk weer veel aan stroom. Maar een tafelmodel vriezer met 3 laden koop je voor ongeveer 200 euro.
Hihi, wij hebben onze extra vriezer juist uitgezet. We grbuikte hem wel, maar er zat nooit echt veel in. En dan staat hij maar te loeien, kost weer ongeveer 45 per jaar... Maar met brood vind ik het wel wat lastig, maar verder lig de vriezer die we nog hebben bomvol, en gaat het nu goed!
Zo net boodschappen gedaan met vriend ( doen we volgende keer echt niet meer) ruim 100,00 euro.. Wel heel veel vooraad. Oa 6 keer deo 6 keer kattenvoer 2 spaarlampen Luchtverfrisser met 2 navul extra Mondwater Enden mega zak dreft vaatwastabletten. Zalm Spinazie Pijnboompitten Pasta 6 kiwi 4 appels 2 banaan Melk Brinta Brood Bolletjes 4 pakken sap 1 cola Thee Koekjes Boerenkool Spekjes 2 braadworsten Hagelslag Chocopasta 6 bokbier Limonadesiroop Knijpfruit Cashew nootjes Nootjes ( geen idee meer) Dat was het wel volgens mij.. Die spaarlampen zijn meteen zo duur Daarna bij de Hema nog de rookworst van 2,-
Meestal ben ik alleen ongeveer 50 euro kwijt en als vriend erbij is moet alles mee.. Was nog wat vergeten. Nog fles drinken en vuilniszakken
Iemand een tip voor de beenham die je bij de C1000 in het vleespakket had zitten? Ik wil hem in de oven bereiden en kom tot nu toe alleen op honing-mosterd uit. Erg lekker, maar vind het zonde om honing en mosterd te gaan halen als ik het daarna nooit meer gebruik!
Ik kom ook maar even gedag zeggen. Ik lees al een tijdeje mee. Ik ben getrouwd. Ik werk in de zorg en verdien 1200 netto. Manlief zit in ww, krijgt ook ong. 1200. Aan vaste lasten zijn we 1500 kwijt. Er is een kruimel op komst En de laatste tijd hebben we meestal geen geld
Beenham: peper en zout werkt ook prima hoor! Lionne, welkom! Hoe kan het dat jullie geen geld hebben als je 900 euro over houd elke maand? 1200+1200=2400-1500=900 kasboekje bijhouden en kijken waar het geld blijft!
We doen te vaak boodschappen, we hebben blijkbaar onvoorziene uitgaven, we doen uitgaven terwijl we er niet voor sparen.
@lionne: welkom! Ik denk dat je probleem grotendeels opgelost is als je je bewust wordt van wat je uitgeeft. Hoop het iig wel voor je! Gefeliciteerd met je zwangerschap! Moet je nog veel aanschaffen voor je kindje?
tja, je geeft het zelf dus al aan. Fijn dat je dat in ieder geval helder hebt, werk aan de winkel dus! van dit topic valt een hoop te leren succes! je zult zien dat het in het begin wat lastig maar, maar daarna gaat het als vanzelf.
Hey allemaal, wij zijn vega en heb vandaag nog even valess gekocht bij de jumbo. Normaal koop ik het niet (duur!) maar nu was er een voordeelverpakking, 5 st voor 4 euro. Voordeliger en lekkerder dan burgers vd lidl. Wat wij eten deze week: vrijdag: andijviestamppot, ik met champignons en man rookworst zaterdag: vegaburger/pot doperwten wortelen /aardappels zondag: andijviestamp restje ik vegarookworst en man rest rookworst maandag:verse pasta (gekregen) met broccoli,champgnons en cr fraiche dinsdag: bruine bonenschotel (met paprika/courgette/mais) met evt restje opgebakken aardappels woe: restje pasta donderdag: restje bonenschotel of aardappels/diepvr groente/vegaburger vrijdag meestal frietjes Ik denk erover een frietpan aan te schaffen, want elke keer de frietzaak is best duur. Wat zijn jullie kwijt aan friet (zelf gesneden en kant en klare)? En wat kost frituurvet en hoe lang doen jullie ermee?
We hebben al best veel via marktplaats we willen het ledikantje ook daar kopen, of de goedkoopste van de ikea.
Wij gebruiken zonnebloemolie om te frituren en doen er zo'n 10 keer mee, ongeveer een jaar dus in ons geval. Volgens mij gaat er zo'n 3 liter in de pan en volgens mijn man kostte de zonnebloemolie laatst zo'n 1,60 per liter. Zelf friet snijden is natuurlijk het goedkoopste, bij de Lidl hebben ze ook een zak voorgebakken verse friet voor 90 cent dacht ik, ik weet niet hoeveel gram, maar ruim genoeg voor ons vieren. En erg lekker.