Ja is idd vervelend maar nu nergens last van. Heb vaker gehoord dat een zwangerschap juist een goede invloed kan hebbenop je darmen. Dus ben blij dat het nu goed gaat. Ik laat zeker wat weten. Vind het ook wel heel erg spannend hoor, zo'n eerste echo. Hopelijk is alles goed en kunnen we hem/haar al zien en zo'n klein stipje wat het hartje moet voorstellen.. Ik ga eens kijken bij de bevallingslijst! x
Van misselijkheid heb ik gelukkig bijna geen last gehad. Vanaf een week of twintig heb ik wel erge last van m'n stuitje en van m'n rug, daarvoor ben ik nu bij de fysio. Verder doet de kleine het gelukkig goed en zijn we er o zo gelukkig mee!
Hoi Ik vind het super fijn om te lezen dat er meer zijn die nergens last van hadden in het begin. Ik heb wel wat gevoeligere borsten, maar heb ook nog niet boven de pot gehangen. Ik ging dan ook een beetje twijfelen of er wel iets zit. Nog een paar dagen en dan weten we gelukkig meer...
Ik heb ook NOG nergens last van...alleen gevoelige (.)(.) en moe. Maar NOG niet misselijk gelukkig....nou maar hopen dat het zo blijft.
Ook hier geen klachten! Alleen wat meer en sneller moe, maar verder helemaal niets! Was zelfs ook bang dat ik niet meer zwanger was... Maar; gisteren ons lieve beebje voor het eerst gezien! :-D Alles was helemaal goed, dus ik denk dat ik in mijn handjes mag knijpen!
Hey kikibo, dan ben je 1dagje verder dan ik. Ik heb maandag de eerste echo en ben dan 7 weken en 1 dag. Ik denk ook weleens; pfff.. is alles wel goed met dat boontje want mama heeft niet echt veel klachten hoor. Wel veel plassen en moe en vooral m'n borsten zijn errug gevoelig! Als ik 's ochtends naar het toilet moet voor de grote boodschap, kunnen we darmen weleens even steken en dan ben ik kei bang dat dat ons boontje is.. bang voor bloed maar gelukkig so far so good!
Spannend mup, ook nog zo pril zie ik. Leuk he en inderdaad, als je weinig tot geen klachten heb is het echt zo van; zit er wel iets... brrr.. die spanning! Maandag wij 1e echo. Echt zenuwachtig. Probeer er niet te veel aan te denken x
Ik ken het... ik ren al vanaf de dag dat ik ongi had moeten worden regelmatig naar het toilet om te checken.. Het wordt ietsje minder nu, maar ben nog erg onzeker. Kan niet wachten tot woensdag (hoewel ik ook niet durf.. ). Hopelijk krijg ik na die echo wat meer rust, maar ik ben bang dat ik pas wat rustiger word, na de volgende echo. Vorige keer met 7 weken een echo, alles goed en bij 11 weken bleek het bij 7 weken mis te zijn gegaan... Wat een onzekere tijd is dit he? Vooral na een (of meer) mk.. Succes met wachten tot maandag en dan een mooie echo!
Ik had ook nergens last van, idd tot ik 7 weken was, toen werd ik goed misselijk. Ik heb tot 20 weken elke dag overgegeven, ik vond het echt niet meer leuk. Nu vind ik het wel weer geweldig om zwanger te zijn, ik heb nu ook alleen maar last van maagzuur 'savonds, en slecht slapen.
O wat verschrikkelijk zeg. Bah! Ja echt mega onzeker. Niet fijn hoor! Maar ja... hopelijk blijft het goed gaan voor ons allebei. Het is mijn eerste zwangerschap dus ik heb gelukkig nog geen vervelende ervaringen en ik hoop ook echt van harte dat me dat bespaard blijft.
Ik zou idd niet te vroeg juichen... mijn 'kwaaltjes' kwamen pas na 8 weken. Maar eigenlijk, kwaaltjes.. als ik anderen zo hoor valt het bij mij heel erg mee. Heb niet hoeven overgeven en ben niet echt misselijk geweest. Wel was ik erg moe en lamlendig en smaakte mn eten me niet meer. Ook had ik altijd crackers bij me tegen een weeïg gevoel. Maar nu voel ik me eigenlijk helemaal toppie, alles gaat voorspoedig tot nu toe.
Hopelijk geen die onzekere weken voorbij. Jemig zeg, je hoort zo vaak dat het mis is gegaan bij mensen. Tja, niet aan denken. x