Ge-wel-dig!!! Die verhalen... Hihi.. En hoe sommige het hier neerzetten, hahahaha.. Bij mij levert een orgasme en sperma me nu al voor weeen op, vandaar dat we al ff niet meer klussen.. Maar door jullie verhalen ben ik van mening dat dat met 37 weken maar weer moet veranderen..... Alleen dan wel graag snel, de boel zit hier ook nogal dicht van onderen. Dat branderige gevoel na de seks mis ik dus absoluut niet!
succes meiden, hier heeft 2x niets gedaan, en nu echt gewoon geen zin meer te proberen, tenminste niet samen hopelijk werkt het bij jullie wel.
Geen idee of seks echt opwekt maar ik ga het niet proberen voor de moment. Sinds ik in de kliniek gelegen heb met vroege weeën aan 29 weken mag ik van de gyn geen betrekking meer hebben. Wel lastig! Dus zal waarschijnlijk toch echt wel iets doen he met je baarmoeder.