Wanneer je uk erg huilt: Neem het hoofdje van je baby dicht bij je gezicht en sis vlak langs het oortje. Schijnt t geluid van de navelstreng te immiteren. Wij doen t vanaf dag 1 en het werkt fantastisch!
oooo daarom word hij hier dan snel stil! ik neem hem op, hoofdje tegen mn borst maar wel hoog genoeg dat meneertje kan rondkijken en dan zeg ik ook vaak "ssstttt bolleke" haha of als hij snachts huilt in bedje en dan wil ik hem niet verschrikken door ineens boven dat bedje te hangen en dan zeg ik als ik de kamer binnenkom "ssstttt mama is hier" haha
Even kleine kanttekening erbij, die Harvey Karp zelf ook plaatst: alleen bij gezonde baby's. Bij baby's met gezondheidsklachten werkt het niet, (5% van alle baby's).