Hier is een link. http://www.rivm.nl/cib/binaries/H1N1overzicht_tcm92-61018.pdf Dit is een pdf bestand van rivm waar tot nu toe alles geregistreed staat. Er is ook een grafiek van zwangere vrouwen die tot nu toe geregistreed staan. er staat bij in welke week zwangerschap ze zitten.
Haha ja, ontspannen inderdaad. Ik kijk niet hoe ze hem erin jassen (ben een keer verdoofd geweest in een open wond en sindsdien vind ik het niet meer zo'n fijn gezicht), maar daarna kijk ik gerust hoor met bloed prikken ofzo.
elmo mijn huisarts zegt dat de kans dat ik hem oploop best groot is omdat er iedere dag weer nieuwe gevallen van bij komen...mijn andere kids kunnen het ook mee naar huis nemen..dus vandaar.. heb je editie nl gezien?? daar werd ook weer het 1 en ander uitgelegt ook voor zwangere vrouwen...kijk anders eens op uitzending gemist
ik doe het ook niet zomaar hoor..heb er zelfs nog jankbuien over omdat ik het af en toe gewoon niet weet...maar raak wel steeds meer overtuigt om het wel te doen
Het vaccin tegen de Mex. griep zou pas actief zijn in het lichaam na een paar dagen ... niet te vroeg juichen dus ... De piek in december ... dan denk ik dat ik maar lekker thuis blijf met ons nieuwe ukje en zoontje dan ... better be safe than sorry ... mijn man heeft gelukkig ook veel vrij dan, dat scheelt ... Voor de meiden voor wie de bevalling nog een tijdje duurt, veel sterkte met beslissen wat je gaat doen met de vaccinatie ... ik ben blij dat het voor mij duidelijk is tijdens de zwangerschap. Maar goed, maandag wordt bekend of ze kinderen ook gaan enten ... hebben we weer een zorg erbij ... Groetjes, Nikki F
Hé NikkiF, je bent hier nog, spannend hoor, je laat het toch wel even weten als 'nieuwe ukje'er is' hè?! Mijn vrouw gaat dinsdag voor het vaccin, we houden jullie wel op de hoogte.
@ Towser ... ja helaas ben ik er nog ... had liever in het ziekenhuis liggen te bevallen nu ... kan niet wachten tot het begint ... al 2 dagen over tijd ... Ik laat zeker iets weten ! Ik ben van de ene kant wel blij dat zo mijn vaccinaties uitgesteld worden, ik zou graag willen weten hoe het gaat met iedereen die geent wordt. Mijn HA zei dat het voor mij niet noodzakelijk is, maar ik ben zo bang om deze griep op te lopen ... ik wil dadelijk ook met mijn kiddies naar buiten kunnen gaan zonder steeds bang te zijn voor die griep. De stress die dat meebrengt lijkt me geen pretje. En ons ukje krijgt de bescherming via de borstvoeding dus is ook al wat extra beschermd ... en dan ons zoontje, ik ben benieuwd wat ze maandag beslissen ... dan zou alleen mijn man niet gevaccineerd zijn. Mocht hij het dan mee naar huis nemen is het niet erg omdat wij allemaal de bescherming van het vaccin hebben ... Puf ... gelukkig heb ik nog even bedenktijd .. We weet trouwens waar mensen hebben gevonden dat de piek in december verwacht wordt ? Ik heb namelijk ook al gelezen januari/februari en zelfs juni ... kan het op google niet vinden. Groetjes, Nikki F
Elkaar op de hoogte houden is wel fijn, ik denk dat dit heel veel steun kan geven, ook al kennen we elkaar niet. over die piek in december.... bij sommige huisartsen wordt half nov geprikt, dan in december weer. Als de prik pas na 2 wkn werkt, dan ben je rond half december 'beschermd'. Dan piekt het eigenlijk 'te vroeg' Al mag het van mij op gaan schieten, ik vind dit allemaal helemaal niets..... maar daarin ben ik niet de enige.
Van mij mag het ook opschieten, ik denk er nu over mn zoontje volgende week thuis te houden van de creche, maar ben eigenlijk best moe in mn zwangerschap en zou alles alleen moeten doen dan met hem. Gaat me zwaar vallen, maar minder zwaar dan nog net die griep oplopen denk ik...
Net bij Hart van Nederland: Een arts zei dat dit virus volgend jaar geen pandemie meer is, maar wel nog voorkomt en dat geldt voor de komende jaren. Iedereen zal er vroeg of laat mee in aanraking komen. Het virus kan wel een beetje veranderen. Het komt dan dus voor als seizoensgriep ... Dan toch maar vaccineren ... zodat we in elk geval al iets van anti-stoffen hebben ? Of maar wachten totdat we het allemaal eens krijgen ? Ik weet het niet meer ...
Ja de griep blijft net als elke andere eerdere griep. Alleen is het in de wintermaanden heftiger. In de zomer is het er ook maar dan minder aanwezig. Volgend jaar rond deze tijd hebben we weer hetzelfde.
Nou succes Onsukkie, werkt jouw huisarts trouwens op zaterdag of heb ik even gemist dat je het vaccin ergens anders krijgt? Ik ben benieuwd hoe het is gegaan, houd je ons op de hoogte?
Dan zijn er wel meer dingen bekend. Zijn de vaccinaties veilig, hoe verloopt de griep? En de meesten hebben al antistoffen waardoor je niet of minder ziek wordt. Geen paniek dus
En volgend jaar winter ben ik niet meer zwanger en dan doorga ik de griep wel gewoon. Nu laat ik m liever aan me voorbij gaan. Goedzo onsukkie, ik denk dat het daarna misschien wel een opluchting is?
heb gisteren ook hart van nederland gezien en de huisarts zei in de late editie dat hij geen uitspraak durfde te doen over de inenting van de kleintjes en dat hij het advies maandag afwacht omdat het een hele moelijke beslissing gaat worden Geeft mij toch ook weer te denken.
Nee, maar ze prikken wel op zaterdag. We hebben een HOED (huisartsen onder 1 dak) alle huisartsen in onze plaats werken vanuit 1 pand en met sommige dingen samen. Waaronder ook met inentingen, dat is gewoon lopende band werk. Oproepbriefje inleveren, doorlopen, prik. Echt 2 minuten werk. Heb wel een flink zere arm, de entstof prikt een beetje als je hem ingspoten krijgt.