Om te krijgen vind ik een foto toch echt het leukst, die hangt dan een tijdje aan het magneetbord in de keuken. En ik kan hem laten zien aan familie en vriendinnen. Verder vind ik eigenlijk veel troep. Sowieso gegraveerde dingen, ik zou niet weten wat ik moet met een lepeltje met de namen van familie er in bijvoorbeeld. Wij gingen pas samenwonen toen we getrouwd waren. Ik had mini pakketjes gemaakt van folie, met daarin een theezakje en een koffiepad (ja, die gebruikten veel mensen toen ) met een kaartje eraan met iets erop als: kom snel eens een kopje koffie of thee drinken! Met ons adres erbij. Maar als we al hadden samengewoond had ik dat niet gedaan, omdat iedereen dan vast al eens op de koffie was geweest in ons huis.
Wij hadden ook 200+ mensen dus iets laten graveren of wat dan ook was ons te duur. Wij hebben toen van die witte zakjes besteld met een zwarte "thanks" sticker bij wedding deco, en bij de Kruidvat in de aanbieding rafaelo's en merci's gekocht en daar de zakjes mee gevuld. Is lekker en beland daardoor niet in de prullenbak.
wij hebben klavertjevier krasloten gedaan in een zakje. Met daarbij een tekst in de trant dat we nog een beetje van ons geluk mee naar huis wilde geven.
Ben vorige week op een bruiloft geweest. Waren geen bedankjes. Heb het ook niet gemist. Pas nu ik dit topic lees denk ik; he daar waren geen bedankjes.
Wij hebben een maand na de bruiloft ofzo een bedankkaart gemaakt van een trouwfoto van ons. Handgeschreven met voor elke genodigde een persoonlijke tekst; als ze een bijzonder cadeau hadden gegeven noemden we dat, en anders een anekdote of herinnering die we hadden van betreffende persoon op de trouwdag. Kost ff tijd, maar wij vonden het wel attent.
We zijn getrouwd op een soort van landgoed hier in de buurt, compleet met biologische winkel op het terrein waar ze zelf allerlei dingen voor maken. Ze maken zelf oa jam en hebben voor iedereen een potje met etiketje laten drukken als bedankje. Man wil ondanks dat bedankje nog een kaart achteraf sturen als bedankje dat ze erbij waren. Persoonlijk dac ht ik dat dat potje het bedankje was, dus daar zijn we nog niet uit.....
Wij hadden een flesje water met 2 asperientjes eraan. Met de tip neem dit vanavond in heb je morgen geen kater
Wij zijn in de herfst getrouwd en wij hadden een glazen waxinelichthoudertje met een waxinelichtje en een beetje gekleurd zand. ( Dat was 14 jaar geleden heel leuk). Een beetje jammer was wel dat het de bedoeling was dat iedereen er 1 nam, maar stellen namen per stel er 1 mee. Wij hadden heel lang daarna nog genoeg waxinelichtjes
Ok ik ga toch maar even goed nadenken nog hierover. Vond het idee van de fotobooth heel leuk die ga ik zeker meenemen. Op dit moment neig ik er meer naar om geen bedankjes te doen, denk inderdaad dat niemand het mist als je het niet doet
Als gast vind ik het zonde van het geld en niet nodig. Als je toch graag wat geeft, dan zou ik iets eet- of drinkbaars doen. Al het andere gaat bij mij de prullenbak in eerlijk gezegd.
Ik vind bedankjes geen must hoor, zeker als je zoveel gasten hebt gaat dat lekker aantikken, en het eindigt idd vaak in de prullenbak. Wij hadden een paar luxe chocolaatjes leuk verpakt in een zakje dat leuk bij onze trouwkaart stond. Maar die had ik zelf in elkaar gefreubeld en wij hadden ook een stuk minder gasten.
Wij hadden een fotomagneet. Zeven jaar later hangt deze nog steeds bij heel wat mensen in huis (wat ons natuurlijk altijd opvalt als we er zijn). Maar tegelijkertijd zijn er ook veel mensen die geen magnetische koelkast hebben, dus dat was achteraf ook een beetje onhandig. Leukste bedankje dat ik tot nu toe heb ontvangen was een kleine keukengarde als sleutelhanger met de tekst: 'klop nog eens aan!'. Die hangt nu (10 jr later) nog steeds aan m'n sleutelbos.
Wij hadden zakjes met gummiebeertjes erin. Kaartje eraan met de tekst; Wij vonden het beregezellig dat je er bij was. En dan onze namen.
Wij hebben kleine weckpotjes gevuld met snoephartjes en daar een kaartje met een foto van onze verloving en bedankt erop gedaan.