Wel of geen duowagen? Advies gevraagd

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door onzewonders, 21 jun 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Storm

    Storm Niet meer actief

    Wij hebben er wel een. Zo'n plankje zou hier absoluut niet werken. Tussen de eerste 2 zit 20 mnd en de 2de n 3de 14. Volop in gebruik geweest. We pakken hem nu nog wel, omdat ie er nog staat, maar eigenlijk is ie niet meer nodig.
    Ik had hem niet willen missen. Naar het centrum, de bieb, wandelen met de hond, dagjes uit. Ik heb hem heilig verklaard. Best koop ooit, haha :D.
    Wij hebben de P&T Explorer.
     
  2. onzewonders

    onzewonders Fanatiek lid

    15 aug 2011
    4.055
    4
    38
    Ik heb er voor gekozen de Joolz te houden en via MP een duowagen er bij te kopen voor als ik lekker ga wandelen of dagjes weg ga. Kleine stukjes kan de baby mooi in de wandelwagen en onze zoon lopend.

    Bedankt voor al jullie reacties!
     
  3. Mamsie2010

    Mamsie2010 Bekend lid

    1 jan 2013
    984
    6
    18
    Noord Brabant
    Ik weet niet waar je woont en wat voor een er zoekt maar hier staat er nog een, ongebruikt
     
  4. noid

    noid Fanatiek lid

    29 okt 2012
    2.245
    0
    36
    Tilburg
    Mamsie2010, wat voor wagen heb je staan?
     
  5. Mamsie2010

    Mamsie2010 Bekend lid

    1 jan 2013
    984
    6
    18
    Noord Brabant
    Ik heb een blauwe babideal ik kan alleen hier geen foto plaatsen, op de een of andere manier lukt het niet
     
  6. gusto

    gusto Niet meer actief

    Voor mij is de dubbele wagen echt onmisbaar. Dochter was 14 maanden toen zoon geboren werd en zij was echt nog te klein voor een plankje er achter. Ik heb zoontje in het begin nog wel in de draagdoek gehad en dochter in een enkele buggy maar dat vond ik toch niet zo heel fijn met boodschappen doen e.d.

    Ze zijn nu 21mnd en 7 mnd en ik gebruik de buggy echt nog dagelijks. Vind het fijn dat ik dochter 'vast' kan zetten. Ze loopt prima, maar nooit de kant op die ik wil :)

    Wij hebben een Maclaren Techno Twin en die bevalt uitstekend.
     

Deel Deze Pagina