Wat zouden jullie doen? We hebben de maxi cosi, maar twijfelen of we zo;n isofix syteem moeten aanschaffen, dus wat vinden jullie?
wij hebben de easyfix ( komt op het zelfde neer) 10 maanden lang met zeer zeer super veel plezier gebruikt! het was een uitgave maar heb hem nu op mp voor 70 euro weer verkocht.... Als het regende, waaide of koud was en je moest de deur uit ( wat soms gewoon moet ) met 1 klik je kleine in de auto niks geen gedoe met gordels geen kromme rug! wat mij betreft een aanrader als je er het geld voor hebt!
Hoi Marley, Wij hebben er 2 gekocht via marktplaats! Idd als je het geld hebt, zou ik het zeker kopen! Ik heb een hoop gedoe gehad elke keer als ik mn nichtje in mn auto ging zetten met die gordels! Ik vind het erg irritant maar als je het met gordels gewend bent, valt het volgens mij ook best wel mee! Maar wij hebben gekozen voor het gemak Wij hebben de familyfix gekocht, daar kan ook het vervolg stoeltje op (wel zo handig). Hij geeft een klik als de stoel goed zit en een alarm als hij niet goed vast zit, vind ik wel zo fijn!
Ik heb toevallig vorige week een Easybase gekocht via MP. Ik werd helemaal kriegel van dat gehannes met die gordel. Ik dacht eerst dat ik wel zonder zo'n ding kon, maar nu ik hem eenmaal heb snap ik niet dat ik hem niet eerder heb gekocht. Ideaal!!!
Zo'n systeem dat je niet met je gordels hoeft te rommelen is ideaal! Beste koop ever, wat mij betreft. (Als je geen isofix aansluiting hebt in je auto zou ik gewoon een easybase nemen.)
Ik heb hem niet, puur omdat ik hem te duur vond. We hebben 2 auto's en in alle 2 zou dan zo'n ding moeten. Mocht er een 2de komen, ga ik hem wel halen. Met gordels vast maken doe ik in 20 sec, alleen dat elke keer in en uit de auto stappen in de achterkant( 3deurs) met een kind wat ondertussen 9 kilo weegt minimaal breekt me rug.
Past het trouwens in elke auto? Ik heb een Kia Picanto, een klein autotje dus. Ik wil hem graag kopen, maar straks kan het bij mijn auto net niet
@danip Je moet wel een Isofix aansluiting in je auto hebben (dit moet je even checken - 2 "ringen" tussen je leuning en zitting). Als je dit niet hebt kan je een EasybaseII aanschaffen (kunnen 2 type stoeltjes op). Deze zet je vast met de gordel en laat je gewoon zitten..daar kan je dan je maxicosi op klikken.
Ik heb hem niet en moet zeggen dat ik het ook niet mis. Vond het veel geld en als je het eenmaal gewend bent zonder heb je de maxicosi ook zo vastzitten met de gordel.
Wij hebben hem geleend, en ik vond het een super ding! Waarschijnlijk kan ik hem voor een tweede kindje ooit niet meer lenen.. dus dan ga ik hem zeker zelf aanschaffen.. het scheelt je zooooveel gepruts!
Hier ook zeker een van de beste aankopen. Zou echt niet zonder willen. En ze blijven aardig waardevast, dus als je er nu een koopt en over een tijd weer verkoopt kost het je niet veel. Of koop als je isofix hebt de familyfix, daar past ook een vervolgstoel op en heb je er 4 jaar wat aan.
Wij hebben de easybase (eenmalig vast te zetten dmv de autogordel) en het is echt een top-aanschaf! Al meerdere malen in de gietende regen moeten vertrekken, en dan is het echt ideaal!
Je lunt kijken op de Auto lijst op de maxi cosi website. Ligt er een beetje aan hoe oud je auto is. In iedere auto kan een easybase en in de auto's van de laatste ongeveer 10 jaar denk ik kan meestal een isofix. Maar je kunt het heel simpel zien in je auto. En dan weet je het zeker.Er zitten dan kleine labeltjes met de tekst isofix vastgemaakt aan het leer of stof. Meestal zijn het de 2 buitenste zittenplaatsen van de achterbank of die rij stoelen als het losse stoelen zijn.
Als je het geld kunt missen, zou ik het zeker doen. Dit is nu eens iets wat ècht bewezen veiliger is. En het is inderdaad hee gemakkelijk.
Kon geen ringen vinden. En ik las later ook dat mijn auto te oud is (2005) daar zitten ze nog niet in. Dus helaas.. Die familyfix wordt het niet dus Misschien dan toch die Easybase.