Hoi meiden, Ik lees er al veel over op internet, maar kom niet verder. 25 april heb ik een miskraam gehad... na ziekenhuisonderzoek die week door de gynaecoloog gaf hij aan dat hij een verdikking van het slijmvlies in de baarmoeder zag en verwachtte dat ik nog een vlies zou verliezen. Verder was het schoon. De miskraam leek op een iets zwaardere menstruatie. Nu is het ondertussen 6,5 weken geleden. Mijn zusje heeft een dag na mij een miskraam gekregen en is gister ongesteld geworden. Ik heb de verloskundige gebeld en zij gaf aan dat ik nog 2 weken moest wachten en dan de huisarts. Omdat ik redelijk ongeduldig ben heb ik de huisarts gebeld met de vraag wanneer ik mag langskomen. Ze gaven aan dat het de nog wel 2 maanden kan duren :x Het liefste wil ik zo snel mogelijk weer verder, maar heb geen idee wanneer ik een eisprong krijg. Hoelang duurde het bij jullie en wat raden jullie aan? Gewoon 2 maanden afwachten of over 1,5 week de verloskundige nog eens bellen? het zit me namelijk helemaal niet lekker
Ik werd 7 weken na mijn miskraam weer ongesteld. ik had precies 1 maand na mijn miskraam een eisprong ( vastgesteld met temperaturen). Mijn menstruatie was een stuk heftiger en langer en ik verloor een soort vleeskleurig vlies wat ik normaal niet heb. Ben je de afgelopen weken wel gezellig geweest met je partner want het kan natuurlijk ook zijn dat je weer zwanger bent.
Bij de eerste miskraam werd ik na 3 maand weer ongesteld en bij de tweede na 6 weken al.. Bij ons is het protocol als je na 3 maanden nog niet ongesteld bent je kan bellen. Ik zou nog een week of 6-8 afwachten en dan weer bellen! Sterkte meid!
Na de eerste keer, een missed abortion rond de 10 weken werd ik na 40 dagen weer ongesteld. Bij de miskramen daarna niet meer omdat ik telkens direct weer zwanger was.
Ik kreeg 5 april bruinverlies en op 7 april zette het door en verloor ik helder rood bloed. 5 mei werd ik weer voor het eerst ongesteld en m'n cyclus was weer direct op de rit 28 dgn
Bij de bbz werd ik de eerste keer na 4 weken ongesteld, de andere na 3 dagen en daarna na 4 weken en bij de miskraam na 5 weken.
Hier na curretage eerst een maand pil gekregen. Na die maand kreeg ik opnieuw ms na 40dagen (normaal 35d)
Ik heb na mijn mk gedurende 3 weken nog bloed verloren. 5 weken na het stoppen met bloeden opnieuw mijn menstruatie