vanmiddag heb ik na lange tijd weer eens seks gehad. Vanavond had ik last van bruin slijm en ook wat bloed slijm. Moet ik me zorgen maken? Ik zit alweer helemaal in de stress.. een aantal maanden geleden een miskraam gehad. Dinsdag heb ik een echo dus daar wacht ik denk ik maar gewoon op.
Ik heb het in mijn zwangerschap ook gehad maar dan bij 20 weken. Was echt een flinke bloeding. Met de baby was alles goed. De vk zei dat het erg goed doorbloed is en dat je met vrijen zo een klein vaatje raakt Het hoeft dus niets te betekenen
Je krijgt echt geen miskraam door het hebben van seks! Je baby zit goed en veilig opgeborgen! Wat bloederig/bruine afscheiding na de seks is heel normaal! Alles is daar beneden heel goed door bloed..dus je hebt gewoon een grote kans dat er een vaatje springt.. ik snap je zorgen! Mar het betekent niks, en denk alstublieft niet dat het door de seks komt als je wel een miskraam krijgt.. maar daar gaan we niet vanuit! Probeer te genieten en ik duim morgen voor een prachtige echo!