Wie van jullie kreeg tijdens de NIPT te UZ Antwerpen vooraf ook nog een echo? Ik zie dit regelmatig genoemd worden online, maar toen wij vandaag gingen en ik aan de balie vroeg of dat het geval was, werd ik raar aangekeken De NIPT was bij ons op eigen initiatief, misschien was dat het verschil? Vond het geen probleem hoor, maar ik verbaasde me er wel over. En nu ben ik nieuwsgierig Ook kregen we te horen dat de uitslag minimaal drie weken gaat duren Dat is toch meestal maximaal twee weken?
Hey, ik was daar vandaag ook . Geen echo idd, maar ik had twee dagen geleden nog een echo gehad, dus vond ik verder niet erg. Drie weken kreeg ik ook te horen, ik hoop toch ook wel op een iets snellere uitslag..
Wij waren er al rond 9u. Afspraak was 9.25u, maar we mochten eerder naar binnen en stonden om 9.30u weer buiten. Jij?
Wij hebben ook een NIPT test in het UZA laten doen. Wij hebben ook geen echo gekregen. Tegen ons vertelden ze ook dat de uitslag 3 weken kon duren. Na 10 dagen werden wij al gebeld. Had langer verwacht, want wij zijn net na de feestdagen gegaan.
Ook geen echo gehad. Kan wel hoor, kost 30 euro en dan had je daar naast de nipt ook een afspraak voor moeten maken. Ze zeggen idd uitslag binnen 3 weken. Die van ons was er al na 8 dagen. En daar zat ook nog de kerst en een weekend in! Super snel dus.
De echo moet je apart bijbespreken, heb ik ook al eens genoemd. Voor de echo krijg je nl een gynaecoloog. De bloedafname voor NIPT is gewoon door een verpleegkundige. Er wordt idd gesproken over max 3 weken voor de uitslag. Ik had 'm- met feestdag ertussen- in 9 dagen.
Aaaah op die manier Wij moesten overigens naar het lab zelf, daar is in een kantoortje bloed afgenomen. Ben niet in het ziekenhuis geweest. Daar zou sowieso geen echoapparaat geweest zijn, denk ik Tegen ons werd minstens drie weken gezegd, niet binnen drie weken, dus daar stond ik even van te kijken. Hopelijk krijgen we de uitslag toch eerder
Aegyo, tegen ons zeiden ze wel maximaal drie weken. Als we dan nog niets gehoord hadden, moesten we zelf even bellen want dan was er iets niet goed. Wij moesten idd ook naar dat kantoorgebouw.
Hallo, Ik las op internet dat de nipt bloedtest in belgie niet vergoed word. Ik zit er over na te denken om het ook te doen. Is het heel prijzig?? Zie dat sommige hier dat hebbem getest daar
De NIPT wordt überhaupt niet vergoed, tenzij je een 'slechte' uitslag van de combinatietest hebt gehad. Je kan de NIPT test op eigen initiatief laten doen. In Nederland kan je bloed laten prikken en laten testen via Gendia, kost 590 euro. Je kan ook naar Antwerpen rijden, bij het UZA kost het 390.