Goedemorgen allemaal, Na heel veel te hebben gegoogeld hier terecht gekomen. Ik hoop dat iemand mij het antwoord kan geven waar Ik naar op zoek ben Sinds 29 juni gestopt met de pil.. 3 juli laatste dag ongesteld. Geen idee natuurlijk wat mijn cyclus is of Dat hij gelijk normaal is enz. Maar de keuze gemaakt Om voor een kleine te gaan. Nu sinds afgelopen zaterdag had ik buikpijn en echt het Gevoel dat ik ongesteld moest worden wat natuurlijk Echt nog niet kon. Wel goed geoefend vrijdagavond en zondagochtend Maar de buikpijn hield aan tot gisteravond en ik was verschrikkelijk moe en toen kreeg ik gisteravond Een paar flinke steken. Ik kon de afgelopen ook moeilijk Naar de wc en plassen voelde ook raar. Nu sinds vanochtend ook eigenlijk geen buikpijn meer, en kan Ook weer makkelijker naar de wc. Is dit een ontpil verschijnsel en is m'n lichaam bezig zich te Resetten? Ik ga er niet vanuit dat ik de eerste ronde gelijk zwanger zou zijn. Maar heb zoveel gegoogeld en kom er niet uit.. Dus ik dacht ik stel m'n vraag hier is.. Alvast bedankt!!
Ik had sinds ik gestopt was met de pil non stop buikpijn. Paar dagen na mijn eisprong had ik ongeveer alle zwangerschaps symptomen die je maar kan hebben. Zwanger was ik niet want werd na 30 dagen gewoon ongesteld. Je lichaam moet gewoon wennen aan het feit dat je geen hormonen slikt en daar kunnen deze klachten van komen. succes met zwanger worden. Spannend he?
Ja het is echt mega spannend en fijn dat er nog iemand is met dit soort klachten.. Het vage is dat ik het echt alleen na m'n waarschijnlijke eisprong had en serieus gister die steken en nu voel ik me Top fit! Ga er absoluut nu niet vanuit dat ik al zwanger zou kunnen zijn.. Maar iedereen die er voor gaat hoopt natuurlijk op zo snel mogelijk 😉
Het is zeker niet onmogelijk om direct in de eerste ronde zwanger te raken hoor. Dus helemaal niet gek dat het nu al spannend is. Helaas zul je toch echt even moeten wachten tot je kunt testen. En dat duurt voor je gevoel waarschijnlijk idioot lang. De symptomen die je hebt zouden goed door een eisprong kunnen komen. Hoe is het met je afscheiding?
Ik werd 8 maanden niet ongesteld toen ik stopte met de pil en elke maand weer een koortsig gevoel buikpijn en licht misselijk.. Soort eisprong gevoel of beginnende menstruatie. Mn lichaam was helemaal van slag. Gelukkig na 8 maanden elke maand een gezonde cyclus
Ik had dinsdagavond heel veel afscheiding en nu weer gewoon normaal.. Ik heb nog wel een soort opgezette buik maar dat is ook echt het enige.. Het is wel zo dat ik nu barst van de energie en me in tijden niet zo happy en goed gevoeld heb.. Geen idee waar dit dan weer door komt.. En ja als t mee zit over 1,5 week moet ik ongesteld worden.. Het blijft spannend!!