Onze dochter emma van bijna 1 jaar zit op dit moment in een tussen fase qau broeken. De lengte van de broeken passen, maar ze zijn meestal veel te wijd. Dus zitten we de hele dag door dus maar broeken op te hijsen die door het kruipen uit gaan. Is het veilig om een riem en/of bretels aan te trekken zodat de broeken eindelijk eens blijven zitten? En zoja, wat zou de goede lengte zijn en waar zou ik deze dan het beste kunnen kopen?
Kyra zit ook wat tussen de maten in en ik heb wel een riem voor haar gehaald. Ik ben best naar wat winkels geweest voordat ik er een vond die klein genoeg was en qua uiterlijk en prijs goed vond. Bij kinderkledingzaken hebben ze namelijk lang niet altijd riemen. Bij de Bacio hadden ze de meeste keuze, maar 30 euro voor een riem die ik lelijk vind, vond ik niet echt een oplossing. Uiteindelijk bij de Zeeman geslaagd. Het is geen prachtriem maar wel goed verstelbaar en dat voor nog geen 2 euro.
ik heb voor mn zoontje bretels gekocht op mp hier bevalt het erg goed, maar moet wel zeggen dat ik ze onder de kleding gebruik, aangezien meneer ze anders uit probeert te trekken ;D
Wij hebben ook bretels gekocht (bij de H&M) voor onze zoon. Wel voor onder de kleding idd (anders lijkt hij net een computernerd).
Er zijn trouwens ook heel veel broekjes te krijgen die met een band aan de binnenkant verstelbaar zijn. Dan zakken ze ook al een heel stuk minder van de billen af. Groetjes
De kledingkast van mijn dochter puilt uit, dus nieuwe broekjes komen zie ik niet zitten en mag waarschijnlijk van haar vader echt niet meer . Vind het ook jammer dat ze dan uiteindelijk nooit de broeken kan dragen die ik nu al heb omdat tegen de tijd dat ze met haar taille erin past, de lengte veel te kort is geworden. Heb gisteren 2 riemen bij de zeeman gehaald. Kijken hoe dit gaat werken.
Riem werkt prima, ook altijd veel gebruikt en nog. Hoewel ik altijd zoek naar smalle modellen met knoopgatelastiek! Volgende keer als je weer nieuwe broeken nodig hebt daar eens naar kijken ipv nu en een boze echtgenoot krijgen