Ik zou alleen voor een 2e naam gaan als deze een betekenis/vernoeming is. Anders vind ik het vrij nutteloos hihi
Leuk om te lezen. Voor een groot deel ben ik het ermee eens. Ik vond het zelf als kind heel leuk om een "geheime" naam met een mooie betekenis te hebben. Ik vind het nog leuk. Ik heb zelf 2 namen en mijn man en kinderen hebben 3 namen (overleden dochter 2). Kinderen zijn vernoemd (overleden dochter namen met mooie betekenis gegeven). Als ik niet zou vernoemen, zou ik toch nog minstens 2 namen geven. Het is heel persoonlijk of je dit wel of niet wilt doen.
Ons zoontje heeft 2 namen, de eerste naam is zijn roepnaam en zijn 2e naam is een naam die wel zelf erg mooi vonden, maar die we niet als roepnaam zouden geven aan een kindje. Hier is de 2e naam ook een langere naam, daar houden wij wel van als 2e naam, maar de roepnaam hebben we graag korter, max. 2 lettergrepen.
Wij hebben de tweede naam gebruikt om te vernoemen.Maar ook alleen omdat we het mooie namen vinden. Ik was sowieso voor n tweede naam gegaan. Ik vind meerdere voorletters mooier staan.