moe moe moe en hoofdpijn en nog een vraagje

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by f0rever, Mar 5, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. f0rever

    f0rever Fanatiek lid

    May 22, 2011
    1,284
    0
    36
    zorg
    n brabant
    hoi verloskundige

    omdat ik het onzin vind om mijn vk hiervoor te bellen (heeft het wel drukker) doe ik het hier even :)

    ik blijf maar moe moe moe ook al heb ik de hele dag niks gedaan en ik heb constante hoofdpijn... zijn dit nou echt de kwaaltjes of kan er misschien iets meer aan de hand zijn?

    en ik heb ontzettende last van mijn bekken ... mag ik op de pijnlijke plek vsm spier en gewricht zalf smeren?

    alvast bedankt voor je antwoord..

    liefs
     
  2. Mirjam

    Mirjam Verloskundige

    Dec 2, 2005
    11,590
    2
    0
    verloskundige en lactatiekundige IBCLC
    hoi

    moeheid hoort bij je zwangerschap, het kost je lichaam veel energie.
    Geef toe aan je moeheid, ga s avonds op tijd naar bed, doe als het kan een middagdutje.
    Neem verder voldoende beweging, ga lekker fietsen of wandelen, daar knap je van op.
    Zorg voor voldoende en gezonde en gevarieerde voeding. Je mag daarnaast een multivitamine voor zwangeren nemen als je wilt.
    Drink je voldoende water? Je moet als je zwanger bent minimaal 2 liter per dag drinken, liefst meer. J emag ook wel ene paracetamol nemen hoor, maar meer drinken en in de buitenlucht zijn helpt vaak al tegen hoofdpijn. Als het blijft even naar je huisarts gaan.
    Gel smeren tegen bekkenpijn zal waarschijnlijk niet helpen. Heb je veel last van je bekken, bezoek dan een fysiotherapeut.

    Mirjam
     

Share This Page